Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Zabawa (212 Wątki)

Kupowanie zabawek dla dzieci

Data utworzenia : 2017-12-06 22:12 | Ostatni komentarz 2018-01-08 21:47

kornelka02012014

1493 Odsłony
26 Komentarze

Powiedzcie mi proszę czy ulegacie prośbom swoich pociech jeżeli chodzi o kupno jakichs zabawek ? Mam prawie 4 latke i często pokazuje coś w reklamach że to chce ale szybko jej mija, w sklepach zawsze coś chce ale wie że jestem nie ugięta i jak kupie jej nawet lizaka to już tego dnia nic więcej nie dostanie - nie chce żeby się nauczyła że wychodząc z każdego sklepu musi coś mieć . Przyjmuje to dobrze bo rozumie że ja nie chodzę do pracy czyli nie dostaje pieniążków. Ostatnio nawet zaczęłam jej przedawnić zabawki te co się nie bawi i wtedy po sprzedaży kilku możemy kupić coś małego innego np pastelinki czy magiczny piasek. Ale teraz ubzdurala sobie że Mikołaj ma jej przynieść pieska Boogie i koniec bo to Mikołaj i już !! Ta zabawka kosztuje 140 zł a nic poza ciaganiem go za sznurek się z nim nie robi . Podoba jej się bo \"chodzi \" z jednej strony chciałabym spełnić jej marzenie ale z drugiej to trochę przeginka bo wolałabym jej kupić coś innego pożyteczniejszego. Co Wy na to , jak się zachować ? Kupić nie kupić ? Wytlumaczyc jej jakoś to ?

2017-12-06 23:19

najlepiej dużo właśnie rozmawiać i tłumaczyć wszelkie za i przeciw i znaleźć też jakąś korzystną alternatywę - rozwiązanie odpowiednie dla dwojga stron - zauważyłam, że z moim synkiem mogę dużo wyjaśnić przez rozmowę i zaproponowanie innego rozwiązania - nie mowię, że zawsze się udaje ale często odnajdujemy kompromis.... też czasami wymusza zabawki albo słodycze - ja nie ulegam z reguły, częściej mąż ... wtedy rozmawiam z mężem już jak synek idzie spać - że to nie wychowawcze- a zabawki nie dość że drogie to zajmują jeszcze mnóstwo miejsca w i tak małym pokoiku... dziecko musi mieć czas na to żeby pomarzyć o czymś... a nie tylko wymyślać że cos chce i dostawać to na żądanie, w czekaniu na zabawkę, w marzeniu o niej jest cała magia która tkwi w podświadomości ,, często gdy już coś mamy to to nas aż tak nie cieszy jak cały ten czas gdy się o coś staraliśmy, na coś czekaliśmy, z dziećmi jest podobnie.

2017-12-06 22:53

kornelka moja córka skończyła dopiero roczek, nie potrafi poprosić o daną rzecz, ale jak coś zobaczy np pilot i nie chcę jej dać to zaraz jest zła. Staram się wtedy odwracać jej uwagę i przechodzi zły humor. U Ciebie jest trochę inna sytuacja, masz już większą córkę. Na pewno uleganie naszym dzieciom nie jest zbyt dobre na dłuższą metę. Może zaproponuj jej coś innego, może akurat coś innego spodoba się jej. Może do tego czasu zmieni zdanie:)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna