result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Zabawa (152 Wątki)

Nauka poprzez zabawę.

Data utworzenia : 2018-08-04 21:09 | Ostatni komentarz 2020-07-30 19:23

Mama_Hani

1672 Odsłony
39 Komentarze

Kochane jakie macie pomysły na takie zabawy które jednocześnie uczą? Hania ma prawie 11 miesięcy ale jest bardzo mądrą dziewczynką, bardzo łatwo wszystko zapamiętuje. Wystarczyło że tylko parę razy pokazałam jej kotka w książce i teraz za każdym razem jak pytam gdzie jest kotek to ona pokazuje paluszkiem, tak samo jak pytam gdzie miś ma oczko to chętnie wyciąga paluszek w stronę oczka. Jak widzi psa to naśladuje jego szczekanie. Staramy się też dużo do niej mówić.. co też bardzo punktuje. Jak jeszcze mogę ją rozwijać poprzez zabawę?

2020-07-30 19:23

My dużo czasu spędzamy teraz na dworze, a że jest lato i jest mnóstwo różnych zwierzątek to naśladujemy różne odgłosy, zbieramy kwiatki, bawimy się w chowanego:) zabawy w piaskownicy- robimy babki i potem wielkie brawo.

2020-02-29 16:54

Taka ksiazke mozna w rossmannie kupic. Ostatnio widzialam. 

2020-02-29 13:20

Moja lubi książkę w której są melodie do tekstu i ja jej śpiewam wtedy 

2020-02-29 12:42

U nas na topie jest czytanie bajeczek, szczególnie serii Pucia z elementami dźwiekonaśladowczymi.

2019-02-01 14:15

Mama Hani, możesz narysować obrazki do jakiejś historyjki/opowieści/bajki i córka może układać je zgodnie z przebiegiem wydarzeń :)

2019-01-31 22:29

Mama_Gratki pomysł z domino jest super, na pewno wykorzystam go. Super pomysł na naukę słówek dla starszych dzieci. Można też np pobawić się w kolory- np trawa i zielona plamka (Czyli trawa jest zielona) Uwielbiam takie kreatywne rzeczy. Myślę jeszcze żeby zrobić takie puzzle-układanke :D

2019-01-31 21:59

Dużo rozmawiać z dzieckiem, pokazywać i tłumaczyć

2019-01-31 21:25

evli, udało mi się kupić puzzle zwierzątka, łączysz ze sobą dwie części - maluch ćwiczy nie tylko motorykę, ale też zapamiętywanie. Można opowiadać o zwierzątkach, naśladować dźwięki - jest wiele możliwości. Wrzucę link do mojego wpisu na blogu dot. domina, Twojemu starszakowi mogłoby się spodobać. Możesz wykorzystać napisy lub rysunki :) http://batmanka-mama-testerka.blogspot.com/2019/01/moje-wasne-domino.html