Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Zabawa (212 Wątki)

Nauka poprzez zabawę.

Data utworzenia : 2018-08-04 21:09 | Ostatni komentarz 2024-03-26 22:07

Mama_Hani

2750 Odsłony
42 Komentarze

Kochane jakie macie pomysły na takie zabawy które jednocześnie uczą? Hania ma prawie 11 miesięcy ale jest bardzo mądrą dziewczynką, bardzo łatwo wszystko zapamiętuje. Wystarczyło że tylko parę razy pokazałam jej kotka w książce i teraz za każdym razem jak pytam gdzie jest kotek to ona pokazuje paluszkiem, tak samo jak pytam gdzie miś ma oczko to chętnie wyciąga paluszek w stronę oczka. Jak widzi psa to naśladuje jego szczekanie. Staramy się też dużo do niej mówić.. co też bardzo punktuje. Jak jeszcze mogę ją rozwijać poprzez zabawę?

2024-03-26 22:07

Ja tak dużo siedziałam z starszym synkiem, bo był moim pierwszym dzieckiem to miałam dużo czasu dla niego. Jak synek był malutki dużo mu czytałam ale czasem po swojemu wymyślała niż czytając tak jak jest i w tedy synka bardzo ciekawiły, naśladowanie zwierzątek, pokazywanie mu kolorów co jaki ma kolor, różne piosenki , tańce a jak synek już był starszy i miał 2/3latka bardzo dużo rysowaliśmy, malowaliśmy farbkami nie przejmowałam się jak synek był brudny z farby itd bo to różnie bywa w wiele daje dzieciom i ich rozwija, dużo lepilam synkowi zwierzątek z plasteliny, z masy solnej , synek uwielbiał takie rzeczy i teraz ma już 10lat i munti zostało;) jak jedziemy gdzieś do sklepów to nie chce na dzuak z zabawkami tylko na dział papierniczy;) uwielbia rysować, szkicować, malować , tworzyć itd i zawsze jest chwalony na plastyce itd i puki co z nauką nie ma żadnych problemów. Młodszy synek jest inny i mnie lubi coś robić ale może dlatego że on jest po leczeniu onkologicznym dużo przeszedłjakac dwa latka bo chorobę nowotworową i może to też przez to , ciężko powiedzieć. 

2024-03-26 21:58

Moje dzieci bardzo lubiły : 

  • - książeczka z alfabetem, przy Każdej literce był owoc lub warzywo.  Więc mówłam, że to czerwony A Arbuz ,
  • żolty B Banan i tak cały alfabet
  • - szykowałam kilka przedmiotów i różne pojemniki. Przedmiot pasował tylko do jednego pojemnika. , reszta była za mała. Dziecko uczyło się jak dobrać odpowiednią wielkość, co gdzie pasuje.
  • - zwykłe ubrania , już były formą edukacji. Po prostu tłumaczyłam dziecku jak nazywa się poszczególna część garderoby. 
  • - na spacerze pokazywałam córce kwiatki i opowiadałam jak się nazywają , jakie mają kolory
  • - układałyśmy puzzle i wszelkie układanki 
  •  

2020-07-30 19:23

My dużo czasu spędzamy teraz na dworze, a że jest lato i jest mnóstwo różnych zwierzątek to naśladujemy różne odgłosy, zbieramy kwiatki, bawimy się w chowanego:) zabawy w piaskownicy- robimy babki i potem wielkie brawo.

2020-02-29 16:54

Taka ksiazke mozna w rossmannie kupic. Ostatnio widzialam. 

2020-02-29 13:20

Moja lubi książkę w której są melodie do tekstu i ja jej śpiewam wtedy 

2020-02-29 12:42

U nas na topie jest czytanie bajeczek, szczególnie serii Pucia z elementami dźwiekonaśladowczymi.

2019-02-01 14:15

Mama Hani, możesz narysować obrazki do jakiejś historyjki/opowieści/bajki i córka może układać je zgodnie z przebiegiem wydarzeń :)

2019-01-31 22:29

Mama_Gratki pomysł z domino jest super, na pewno wykorzystam go. Super pomysł na naukę słówek dla starszych dzieci. Można też np pobawić się w kolory- np trawa i zielona plamka (Czyli trawa jest zielona) Uwielbiam takie kreatywne rzeczy. Myślę jeszcze żeby zrobić takie puzzle-układanke :D

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna