Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rozwój i wychowanie (157 Wątki)

Książeczki edukacyjne dla dzieci

Data utworzenia : 2017-07-27 23:15 | Ostatni komentarz 2019-12-07 15:10

ana134

2475 Odsłony
28 Komentarze

Drogie mamy jakie znacie książeczki edukacyjne dla dzieci? Czy wasze pociechy szczególnie polubiły jakieś książeczki? Ja polecam wam PRZYGODY FENKA sympatyczny lisek wraz ze swoimi przyjaciółmi przeżywa różne przygody. Książki wydawane są co jakiś czas i każda seria ma swój tytuł np. pory roku czy bezpieczeństwo. Oprócz tego na stronie internetowej fenek.pl możemy znaleźć scenariusze zajęć oraz kolorowanki dla dzieci czy obrazki do wydruku z bohaterami książki. Fenek wykorzystuje metodę globalnego czytania i ma mnóstwo walorów edukacyjnych.

2019-12-07 15:10

KoleA ok córeczka prawie 3 latka ma i właśnie lubi Kicie Kocie 

2019-12-06 21:28

Ostatnio poznaliśmy rodzinę Fenków. Fajne książeczki! Ale np w książce o Wielkanocy jest mowa o zmartwychwstaniu i moja córka nie bardzo rozumie o co chodzi, trochę za dużo kościelnego języka jest w tej książeczce, inne są bardziej przystępne. 

Córka (2latka 5 mcy) miała około 1.5 roku gdy polubila Kicię Kocię, a niedługo później także Tupcia Chrupcia. Serdecznie polecam! 

2017-12-21 21:04

Mój Syn uwielbia książeczki. Teraz jesteśmy na etapie przede wszystkim Tupcia Chrupcia seria jest wg mnie na prawdę super. Są to książki troszeczkę długie i mój syn ma 18 miesięcy i nie zawsze wytrzyma cała książkę ale na dwa razy spokojnie udaje nam się ja przeczytać. Inne książeczki które czytamy to krótsze opowiadania oraz wiersze.

2017-12-18 17:38

Dużo zależy od wieku i od plci wiadomo dzieci uwielbiają książeczki gdy rodzice sa zaangażowani, naśladują odgłosy małe dzieci uwielbiają obrazki i kontrasty wieksze zaczynają uwaznie sluchac, moj synek ma cztery latka i czytamy wieczorem praktycznie codziennie 2-3 bajeczki troche juz ich przerobilismy

2017-12-18 15:58

u nas się sprawdzają książeczki tylko o zwierzatkach ze wsi np na farmie uwielbia lub moja pierwszą ksiazeczka warzywa i owoce oraz zwierzęta

2017-10-23 00:15

Zawsze fajnie.jest sobie doradzić jakiea sprawdzone książeczki przez wasze dzieci jak i same wiecie czy sa ciekawe...a tym bradzjje ze książeczek jest tak duzo i nie wiadomo jaka wyvbrac.ja na poczatku sugerowalam sie obrazkami i zeby było o czyms co mojego synka ciekawiło czyli i strazy pożarnej, kaparkach;-) , samochodach potem kupilam większą ksiązke z basniami , ktora synka zaciekawila. Czytalam juz o krolewnej sniezce i o brzydkim kaczątku;-) strasznie synek lubi a wiadomo ze czasem czytajac trzeba także wytlumaczyc o co chodzi i pokazywac obrazki w tedy jest super;-).

2017-10-22 22:28

Polecam Pierwsza książeczka mojego dziecka :-) nas,a ulubiona polecam super wydanie. Fajne są karty edukacyjne Czu Czu, polecam serie Mały chłopiec, a dla maluszków wszelkie karty kontrastowe- Pakiet: Książeczki kontrastowe: Moje pierwsze obrazki. Zwierzęta wokół nas. Jakie to ciekawe. Zwierzęta tu i tam, my uwielbiamy także wszelkie książeczki z ruchomymi elementami i wyciąganymi obrazkami

2017-10-22 21:32

Dla synka gdy miał 6 miesięcy kupiłam karty kontrastowe Czuczu na sznurku są świetne, a obecnie uwielbia książkę ze zwierzętami grającą taką ,która wydaje odgłosy zwierząt jeżeli ich dotknie

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna