Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rozwój i wychowanie (157 Wątki)

Książeczki edukacyjne dla dzieci

Data utworzenia : 2017-07-27 23:15 | Ostatni komentarz 2019-12-07 15:10

ana134

2466 Odsłony
28 Komentarze

Drogie mamy jakie znacie książeczki edukacyjne dla dzieci? Czy wasze pociechy szczególnie polubiły jakieś książeczki? Ja polecam wam PRZYGODY FENKA sympatyczny lisek wraz ze swoimi przyjaciółmi przeżywa różne przygody. Książki wydawane są co jakiś czas i każda seria ma swój tytuł np. pory roku czy bezpieczeństwo. Oprócz tego na stronie internetowej fenek.pl możemy znaleźć scenariusze zajęć oraz kolorowanki dla dzieci czy obrazki do wydruku z bohaterami książki. Fenek wykorzystuje metodę globalnego czytania i ma mnóstwo walorów edukacyjnych.

2017-07-28 10:31

My jestssmy na etapie niemowlecym i od początku warto dziecią pokazywać jakieś obrazki itd. Póki co zaczęliśmy od obrazków do stymulowania wzroku czarno białych po czasie wiem że można wprowadzić do tego również kolor czerwony. Dziecią tak naprawdę wzrok kształtuje się przez cały pierwszy rok i warto dbać o to by się dobrze rozwijał zaczynając od takich rzeczy. Moja córka bardzo lubi takie książeczki i obrazki, uspakaja się przez to i wpatruje. Mąż czyta zaś na wieczór bajki Andersa, które dostaliśmy od Chrzestnej dlatego też polecam czytanie dziecku ;) a następnie będziemy kupować książeczki, planuje zakupić taką szmaciana książeczkę dla takich małych dzieci ;) ale i tak pewnie mała sama sobie upodoba co będzie chciała i lubiła ogladac

2017-07-28 10:01

Ana134 fajne te książeczki, które polecasz - właśnie je sobie wygooglałam. Pewnie jak synek podrośnie (na razie jest jeszcze w brzuszku) chętnie do nich zajrzymy. Dla bobaska póki co mam kilka książeczek z serii \"Maluszek patrzy\" wydawnictwa Galaktyka. Są one niby od 3+, ale czytałam, że aby stymulować wzrok maleństwa można je, podobnie jak karty kontrastowe, pokazywać bobaskowi już troszkę wcześniej. Starszy synek bardzo lubił małe książeczki z wierszykami polskich autorów - sam chętnie po nie sięgał, a były wykonane z twardej tekturki, więc względnie bezpieczne dla dziecka. A gdy już trochę podrósł często kupowaliśmy książeczki Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego dla dzieci. Zaczęło się od \"Chyba jestem nieśmiały\" (każde dziecko ma chyba taki etap, że nagle zaczyna być mniej śmiałe), a potem nasze ulubione to jeszcze \"Nie lubię łaskotek\", \"O królewnie, która chciała jeździć koparką\", \"Chcę mieć przyjaciela\". Gdy natomiast rozpoczął się okres zadawania pytań (a zaczął się szybko od \"dlaceko?\" i \"a ciemu?\") świetnie sprawdziła się książeczka \"O Grzesiu, chłopczyku, który nie przestawał zadawać pytań\". Potem nie do zdarcia była \"Reksio - wielka księga przygód\" - sama nie wiem dlaczego akurat tę książeczkę synek tak bardzo lubił i \"Przygody Mikołajka\". A rok temu przeczytaliśmy razem \"Dzieci z Bullerbyn\" i synek zakochał się w niej podobnie jak ja (ale miał już 6 lat). Generalnie bardzo dużo czytaliśmy i oglądaliśmy dokładnie ilustracje. Zawsze przed snem, ale nie tylko - w ciągu dnia synek też bardzo lubił zabawy z książeczkami. Teraz czyta już sam a jego ulubione książki to te z serii Magiczne Drzewo.

2017-07-28 07:50

My dopiero będziemy zaczynać przygodę z takimi zabawkami, do papierowych czy tekturowych książeczek jeszcze daleko. Na razie dostaliśmy z firmy Skip Hop książeczkę edukacyjną Explorer and more. Jest dla młodszych maluchów - miękka, kolorowa, która łączy w sobie elementy grzechotki, gryzaka czy puzzli. Takie multisensoryczne są dobre w pierwszych miesiącach, mam nadzieję że od tego sie zacznie przygoda z czytaniem i w przyszłości będzie chętnie sięgać po książki:)

2017-07-27 23:19

My też chętnie korzystamy z serii kolorowych książeczek z wyd. Olesiejuk. Książki są w twardej oprawie, każda z nich to inny kolor np. niebieska książeczka czy czerwona książeczka. W tej serii również wykorzystano metodę globalnego czytania Domana, dla maluszków jest idealna.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna