Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rozwój i wychowanie (157 Wątki)

Czy to już bunt dwulatka?

Data utworzenia : 2019-02-19 11:08 | Ostatni komentarz 2019-12-07 15:08

Mama_Hani

2722 Odsłony
44 Komentarze

Hania ma 17-miesiecy i od trzech dni jest tragedia.. jak tylko usłyszy słowo NIE to tak zaczyna płakać, wpada w taką histerię że nie mogę jej uspokoić. Kładzie się na podłodze i tak wyje.. albo siada i z nerwów bije się po twarzy. Nie ustępuje jej bo wiem że jak jej raz pozwolę to potem nie dam sobie z nią rady.. Myślicie że to już bunt dwulatka? Nie za wcześnie? A może wynika to z naszej ostatniej sytuacji w domu.. mamy nadal problem z synkiem szwagierki (Już kiedyś pisałam osobny wątek o tym) nadal nic się nie zmieniło.. A powiem wręcz że jest gorzej bo młody zaczął bardziej bić i kopać.. bez powodu. Może Hania w ten sposób odreagowuje.. Już sama nie wiem..

2019-02-19 21:49

Naszemu NIE odbija się od uszu i robi swoje. Jak sięga tam gdzie nie może i dostanie po rączkach to sie rozpłacze ale i tak sięga ponownie. Walka z wiatrakami. Liczymy na to że konsekwentne powtarzanie w końcu zapadnie w pamięci. Bo nic innego jak konsekwencja działań i nie danie się szantażować to jedyne metody. Syn bił nas parę miesięcy temu i nic nie działało, żeby był natychmiastowy skutek. Po jakimś czasie tłumaczeń przestał chociaż nadal jak jest zły to zdarza się mnie uderzyć

2019-02-19 21:40

Mama Hani mój syn robił to samo jak miał dwa lata. Praktycznie tak jak u Ciebie. \"Nie\" działało jak płachta na byka. Tłumaczyliśmy mu, że nie można itd. Niby syn słuchał a i tak swoje robił. Kiedyś mnie nawet w twarz uderzył w nerwach. Szczerze przyznam, że musieliśmy sporo nad nim pracować.

2019-02-19 14:54

Pati, może być tak jak piszesz z tym odreagowaniem.Hania też może sobie myśleć,że skoro kuzyn jest nie grzeczny to i jej też tak wolno, a Ty jej zwracasz o coś uwagę no i coś tu się dla niej nie zgadza. To ,że sama siebie krzywdzi to uważam ,że daje taki znak ,że sobie z czymś nie radzi.Kiedys czytałam o czymś takim. Dobrze też że jesteś konsekwentna bo takie niezdecydowanie tez jest nie dobre w wychowaniu. Myślę, że musisz chwilę poobserwować i z czasem jakieś wnioski wyciągniesz.Musisz być cierpliwa , będzie dobrze

2019-02-19 13:01

U nas też 18 miesięcy i podobne zachowania. My to łączymy ze żłobkiem bo są i starsze dzieci a wiadomo że uczą się od siebie wzajemnie. Ale jak nie reagujemy na takie zachowania to jest ich mniej bo synek widzi że nie działają.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna