Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (435 Wątki)

Zmiana Ginekologa w 32 tc

Data utworzenia : 2017-07-07 19:38 | Ostatni komentarz 2018-01-17 08:42

0202 Oliwcia

3244 Odsłony
48 Komentarze

Właśnie dostałam Informację że mój gin odchodzi i nie będzie już przyjmował jestem przerażona tym faktem zmiana lekarza prowadzącego w 32 tc to dla mnie koszmar obecnie jestem w 29 tc a pierwsza wizyta u nowego lekarza będzie właśnie w 32 tc jestem w szoku żaden inny lekarz nie potrafił sobie ze mną poradzić i wszyscy rozkładali ręce nawet gdy ja byłam już załamana i chciałam odpuścić on kazał mi się nie poddawać

2017-07-09 22:32

Oliwcia może ta opinia o nowym lekarzu nie jest prawdziwa. Najlepiej samej się przekonać jak jest faktycznie. Nie bez powodu twój ginekolog go polecił. Prześledź również inne opinie na internecie, może ta kobieta tylko wyolbrzymiła. Na jednej opinii nie warto kończyć, poszukaj o nim więcej informacji. Możesz też spróbować poszukać fajnego ginekologa wśród znajomych czy rodziny. Teraz nie stresuj się, dużo przeszłaś i spokój jest dla Ciebie bardzo ważny. A w szpitalu, gdzie planujesz urodzić maleństwo nie ma żadnego lekarza do którego mogłabyś sie zwrócić? Zobacz jaki oni mają tam personel i jak przyjmują. Daj koniecznie znać jak dalej będzie to u Ciebie wyglądało. Powodzenia:)

2017-07-09 19:52

Oliwcia, sytuacja wygląda na dość trudną, ale nie załamuj się! Teraz najważniejsze jest Twoje dobre samopoczucie, bo szczęśliwa mama to szczęśliwy bobasek ;) Wiem, że to \"łatwo powiedzieć\", ale pozytywne myślenie działa czasami cuda. Moim zdaniem warto wykonać kilka kroków w celu znalezienia lekarza idealnego: 1. Prześledzić opinie w Internecie o innych lekarzach, którzy przyjmują w Twojej okolicy - nawet nie w Twoim mieście, ale też w promilu kilkunastu kilometrów (skoro mąż chciał tak daleko wozić Cię do lekarza, to warto rozważyć także opcje dojazdowe). 2. Osobiście spróbowałabym się dostać do któregoś z lekarzy, którzy pracują w szpitalu, w którym planujesz rodzić. Zawsze będziesz czuła się nieco bezpieczniej i raźniej, gdy już do szpitala trafisz widząc znajomą twarz, a w szpitalach pracują też dobrzy specjaliści, więc może to być także dobry trop poszukiwań. 3. Nic tak nie pomaga, jak opinie innych mam z Twojego miasta czy okolicy - zasięgnij wici wśród koleżanek, koleżanek koleżanek, mam, sąsiadek, popytaj pań w ośrodku zdrowia itp. To czasami skarbnica informacji, a dobry wywiad jeszcze nikomu nie zaszkodził ;) Może w ten sposób uda Ci się zmienić lekarza na bardziej przyjaznego, niż mruk, o którym piszesz... Trzymam mocno kciuki za Ciebie!

2017-07-09 16:45

Oliwcia to faktycznie nie wesoło... Może zobacz na internecie jakie ma opinie na \"znanylekarz.pl\". Nie wiem czy mieszkasz w mniejszej miejscowości czy może w większej, a wiadomo że na wioskach czy małych miasteczkach jest kiepski wybór w lekarzach. A może zapytaj położnej do której chodzisz, może ona dobrze Ci doradzi. Ona ma orientacje w lekarzach, najlepiej jakby pracowała w szpitalu w którym zamierzasz rodzić.

2017-07-09 05:15

Wczoraj późno wieczorkiem pisałam na FB z kientka z mojego miasta co tez prowadzi ciaze u tego samego doktorka co ja i co jest w tym najlepsze ona byla dzis ma wizycie i na koniec doktor kazał jej przyjsc na nastepna wizyte do niego za 4/5 tygodni nosz kur.... Mać wkurzylam sie co jest grane w poniedziałek dzwonie do gina na jego komórke bo wczoraj Info dostalam od pielęgniarki z przychodni znowu sie zjerzyłam A no i jeszcze zasięgłam opinii o nowym lekarzu wizyta 5 minut USG nie dokladne albo wcale nie przepisuje recept i !a wszystko gdzies a jak wejdziesz do gabinetu to taki gbur że od razu masz ochote z niego

2017-07-08 21:13

0202oliwcia, słuchaj dziewczyn i pamiętaj, że nowy lekarz oznacza od razu gorszy lekarz. Na pewno będzie inny, ale nie koniecznie gorszy.

2017-07-08 21:05

Sylwia, rozumiem Twoj stres, sytuacja Twoja jest wyjatkowa i bardzo trudna... ale skoro wiesz, ze nie ma innej opcji, to musisz pogodzic sie z tym co jest i myslec pozytywnie i przec do przodu :) (Byle nie za szybko z tym parciem ;) ) Ja tez zmienialam lekarza prowadzacego na 2 miesiace przed porodem, w zwiazku z przeprowadzka; a po 1.5 miesiaca ten lekarz poszedl na emeryture i przejal mnie jeszcze inny - jednak moja ciaza oprocz jakichs tam malych problemow byla \"lekka i przyjemna\", takze oczywiscie jest to sytuacja zgola rozna. Trzymam kciuki i zycze duzo spokoju i oby wszystko toczylo sie swoim naturalnym rytmem, bez przykrych niespodzianek. Rosnijcie zdrowo, Ty i malenstwo :)

2017-07-08 20:46

Juz jakos sie ogarłam z ta mysla no bo nie mam przecież innego wyjscia ... U mnie sytuacja jest trochę skomplikowana bo zaliczylam juz kilku lekarzy którzy po prostu nie chcieli sie podjąć prowadzenia mnie ..... Jestem po 4 poronieniach mam zdiagnozowanie poronienia nawykowe i mam mutacje genu MTHFR i dopiero jak trafilam na tego lekarza LPS zaczął sie do mnie usmiechac to właśnie on mnie motywował do dzialania jak chciałam juz opuszczać bo miałam dosc ..... Ciaze od poczatku mam zagrozona prowadzona na zastrzykach. Heparyny acardzie i duphastonie z badan genetycznych wyszło mi bardzo duże ryzyko porodu przed 34 TC rzucawka itd na dodatek moje maleństwo ma wodonercze (zastój na prawej nerce ) i jej waga na koniec 28 TC to tylko 917 g .... Z pierwsza ciaza od 30 TC zaczęły sie problemy białko w moczu obrzęki córka urodzila sie z zamartwica z niedotlenieniem okoloporodowym bez oddechu byla reanimowana dostala tylko 5 punktow dlatego dla mnie teraz zaczyna sie drugi najgorszy moment ciąży (pierwszy to był początek )

2017-07-08 17:01

Witam,nie ma czym denerwować się to już końcowka ciąży już z górki już:).Wiem,że w tych czasach różnie można trafić na ginekologa prowadzącego,ale nie będzie tak żle,trzeba być dobre mysli:).Napewno trafisz na wyrozumiałego i dobrego lekarza:).Najważniejsze to teraz nie stresować się dbać o siebie i maleństwo.Wiem jak to jest z ginekologami ale już bedąc w takim tygodniu to naprawdę z górki już,nim nie obejrzysz się a będzie dzidziuś przy Tobie:)Jest duż lekarzy można teraz wybierać:)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna