result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (265 Wątki)

Krwawienie w 28 tygodniu??

Data utworzenia : 2017-07-30 19:14 | Ostatni komentarz 2017-11-25 20:04

Skrzaty

734 Odsłony
20 Komentarze

Czy któraś z was Drogie mamy miała krwawienie i to dość silne w 28 tygodniu ciąży? Co może być przyczyną takiego krwawienia? Lekarze Rozkładają ręce i nie wiedzą skąd krwawienie a z dzieckiem wszystko w porządku Tak bynajmniej mi mówią.

2017-11-25 20:04

Przyjemny nie jest, ale człowiek spokojniejszy na pewno. Ma się na miejscu opiekę i w razie co można reagować od razu, a nie tracić czas na dojazdy. Gdy mnie przyjmowali na oddział płakałam na myśl spędzenia tam 2 tygodni do porodu, no ale los chciał inaczej i cięcie mi zrobili niedługo po przyjęciu jak się okazało.

2017-11-19 19:55

Wiem, że pobyt w szpitalu nie należy do najprzyjemniejszych - sama byłam hospitalizowana kilka razy podczas ciąży, aczkolwiek chyba będziesz w ten sposób spokojniejsza, że jesteś pod kontrolą, badania, ktg. W domu zamartwiałabyś się czy wszystko dobrze z maleństwem. Odwagi i dużo dużo zdrówka :)

2017-07-31 22:03

Skrzaty najważniejsze, że teraz jesteś pod dobrą opieką. Czy może ostatnio stresowałaś się czymś za bardzo lub prowadziłaś intensywny tryb życia? Z tych powodów często może dojść do krwawienia. Moja znajoma podczas swojego wesela z tego całego przeciążenia niestety też krwawiła, ale z maluszkiem było na szczęście wszystko dobrze. Kochana nie zamartwiaj się, będzie wszystko dobrze z wami. Unikaj stresu i myśl pozytywnie:)

2017-07-31 21:14

Skrzaty, tak jak pisały dziewczyny, u mojej koleżanki przyczyną krwawienia również była nadżerka. Ale to już powinni u Ciebie zdiagnozować lekarze. Najważniejsze, że z maluszkiem wszystko jest dobrze. Ty postaraj się myśleć pozytywnie, a szybko wrócisz do domu. Wiadomo, że pobyt w szpitalu nie równa się z pobytem na spa czy na wczasach, ale pamiętaj że jesteś pod opieką specjalistów, którzy dbają o Twoje zdrowie. Trzymaj się dzielnie, jesteśmy wszystkie z Tobą :)

2017-07-31 16:59

Na tą chwilę nikt nie powiela żadnej diagnozy bo żadnej nie ma. Podobno czasami są takie krwawienia nie wiadomo skad i dlaczego. Teraz obserwacja i czekanie.

2017-07-31 16:56

Skrzaty to Ty wciąż masz to krwawienie? A szpital, w którym jesteś jest przystosowany do ciężkich przypadków patoligii ciąży? Może nie ma tam odpowiednio wykwalifikowanego lekarza? Spróbuj podpytać pielęgniarki czy inne kobietki o dobrego specjalistę. Czasami w szpitalu lekarze jednej specjalizacji popierają błędne diagnozy kolegów z oddziału, bo zwyczajnie z lenistwa nie chce im się postawić własnej.... Dobrze, że maluszkowi nic nie zagraża, ale jakiś powód krwawienia jest i trzeba się dowiedzieć co to. Przed Tobą jeszcze dobre 10 tyg.ciąży i leżenie w szpitalu, czekając na nie wiadomo co nie jest optymistyczną perspektywą. Szukaj kochana koniecznie mądrej głowy i nie czekaj!

2017-07-31 14:19

Chyba na wszystkich szpital tak dziala, nie znam nikogo kto by lubil tam przebywac... Ale jesli z maluchem wszystko ok, to przynajmniej tyle dobrego. Odpoczniesz troche, jak wrocisz do domu to dopiero wstapia w Ciebie nowe sily. Trzymaj sie :)

2017-07-31 13:45

Najważniejsze że z maluszkiem wszystko dobrze :-)