result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (267 Wątki)

Higiena w połogu

Data utworzenia : 2017-12-14 15:28 | Ostatni komentarz 2020-09-24 21:49

motheroftwo

3146 Odsłony
269 Komentarze

Chciałam Was zapytać, co stosowałyście w higienie połogowej, zwłaszcza po nacięciu krocza, co polecacie i jakie macie doświadczenia z różnymi preparatami. Moim odkryciem było naturalne mydełko w płynie z nanosrebrem. Szczerze polecam, u mnie zdziałało cuda. Jest do nabycia w aptece, za około 10 zł. Szukałam też u siebie w Rossmannie, ale nie znalazłam tego cuda. Zaraz po porodzie, jeszcze w szpitalu, wykorzystywałam zwykłe szare mydło i płyn do higieny intymnej do podmywania, ale to nie przynosiło ulgi ani oczekiwanych rezultatów. Podobno cuda działa też samo bardzo częste wietrzenie. Jak było u Was?

2020-09-24 21:49

Megg koleżanka miała na początku września cesarkę i właśnie kazali jej zabrać telefon na salę operacyjną i później jak już dziecko przyszło na świat , położna zrobiła zdjęcia . Także chyba wiele zależy od szpitala. Ale z tego co widziałam córeczka jest już z wami ;) 

Nie ma co teraz jest bardzo ciężki czas dla rodzących aby wróciło wszystko do normy . 

2020-09-22 11:25

A mój znajomy nie mógł być przy porodzie, bo akurat taki szpital, że nie pozwolili, potem też nie mógł wchodzić. Ale jest mundurowym i czasami pilnują w szpitalach i zagadał ostatnio, jak chyba dziecko miało 2 miesiące i wylądowało w szpitalu i mu pozwolili. Był jedynym którego wpuszczali.

2020-09-22 10:13

DoNiWe ja też dlatego cieszę się że ja urodziłam przed całą tą pandemia. 

Mąż może być przy porodzie ale zaraz po musi wyjść i odwiedzin nadl brak. 

Współczuję teraz tym wszystkim kobietom. Tylko popatrzcie jak to jest w prywatnych klinikach można a w państwowych już nie chory ten system 

2020-09-22 08:19

megg na pewno bedzie dobrze.i obys szybciutko wróciła do formy po cc i mogła przytulić kruszynke

paatka nie wyobrazam sobie takiej sytuacji...

2020-09-22 07:57

Nadal wcześniaki muszą być same? Myślałam, że może to się coś juz zmieniło bo obostrzenia tez są łagodniejsze i mąż juz może być przy porodzie itp. Szczerze mówiąc, nie wyobrazam sobie jakbym tak musiała maluszka zostawić samego. Serce chyba by mi pękło. 

Pierwszy miałam poród naturalny i  cchciałbym aby drugi tez był. Mimo bólu i wysiłku jakoś obawiam się cc. Mimo wszystko jest to duza ingerencja w cialo.

Meg jaki miałaś odstęp między cesarkami a obecna ciąża? 

2020-09-21 22:36

Megg rozumiem.. moja córeczka też była ułożona miednicowo i miałam przez to CC

2020-09-21 11:04

Teraz zalecają coraz częściej vbac, ale po 2 cc to raczej 3 jest też cesarka od razu.

Megg, a dlaczego wcześniej będziesz miała mieć cc?

Moja koleżanka ma wcześniaka, skrajnego wcześniaka i dwa miesiące przez koronę był sam w szpitalu. Jak go wypisali to miał chorobę sierocą. Przez miesiąc nie mógł się od nich odkleić. A koleżanka przez te 2 miesiące tylko dzień w dzień woziła mu mleko do szpiatala. Coś strasznego. 

2020-09-21 10:18

Meg oby wszystko było dobrze bo teraz jak już dojdziesz do siebie to Cie wypuszcza a dziecko jeżeli będzie nadal musiało być hospitalizowane to zostanie samo. Znajoma urodziła bliźniaki i miesiąc były same w szpitalu wogóle nie mogła ich zobaczyć dotknąć przytulić :(

Ja też miałam dwa cięcia z powodu sciasnionej miednicy a 3 to chyba już jest wskazane po 2 chyba że się mylę