Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (433 Wątki)

Czytanie bajek w ciąży

Data utworzenia : 2018-02-05 09:53 | Ostatni komentarz 2021-01-08 12:12

Mama_Gratki

5017 Odsłony
310 Komentarze

Dziewczyny, czytacie albo Wasi mężowie Waszym brzuszkom? W mediach, prasie jest nacisk na mówienie, czytanie, śpiewanie do brzuszka. My słuchamy spokojnej muzyki, pozytywki jaką kupiłam i wczoraj pierwszy raz przeczytaliśmy bajkę i zastanawiam się jak jest u Was. Jeśli tak to co czytacie? Czekam na inspiracje bo Kopciuszka i Złotowłosą zostawię na później :)

2021-01-13 00:23

Mój mąż czytał różne książki do brzuszka. Dużo mówił i śpiewał. Teraz jak mały słyszy śpiew  już po urodzeniu to bardzo się uspokaja 😍

2021-01-12 19:10

Jesli masz na to ochotę to czytajcie. Latwiej jest jak sa starsze dzieci. Czytamy im a brzuszek przy okazji

2021-01-08 12:12

Czytać nie czytałam ale przykładalam do brzucha słuchawki  i puszczalam malemu piosenki dla dzieci 

2020-12-25 09:02

Megg doskonale Cię rozumiem u nas tak jest z bajkami czasami mu puszczałam bo nic nie mogłam zrobić , zrobił się taki że nie umie się już sam zabawić na dłużej. I jak wstaje czasami od razu mówi że chce bajkę . Obecnie mamy etap że on chce wszystko co nie wolno i jest krzyk , płacz i wymuszanie . Wszędzie chce żebym z nim chodziła, teraz już wiem co to znaczy pić zimną kawę haha mam nadzieję że się to wszystko uspokoi 

2020-12-25 07:31

Maria dla rodzica nie tyle konsekwencja jest trudna co słuchać płaczu dziecka 

2020-12-24 22:22

według mnie to naturalny etap w rozwoju dziecka - interesuje go bo jest to dla niego "owoc zakazany". Mama mówię, nie, więc dziecko chce. Oczywiście nie popieram oglądania bajek na tel bez limitu, ale może warto wyznaczyć czas i rodzaj bajki/piosenki tak aby dziecko mogło się tym nacieszyć. U nas tez był taki etap, ale swego czasu ustaliliśmy, że teraz jest piosenka tylko do słuchania - dziecko płakało, to piosenkę wyłączałam. Po chwili znowu próba i z czasem dziecko się nauczyło, że jak się umawiamy na słuchanie to się nie da oglądać. Tylko tutaj bardzo ważna jest konsekwencja i upór - uważam, że dla rodzice to dość trudne 

2020-12-24 07:41

Megg przez jakiś czas zrób tak żeby nie widział telefonu. Później pomału zaczynaj wyjmować ale jak będzie chciał tłumacz że nie wolno. Jak zacznie się domagać buntować płakać to dalej tłumacz albo odwróć uwagę na coś innego. Ale pod żadnym pozorem nie ulegaj. Pomoże. U mnie to się sprawdziło 

2020-12-24 01:34

U nas podobny problem. Kiedyś podczas długcosj podróży samochodem dalam synkowi telefon i od tamtej pory jak tylko go zobaczy to od razu chce.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna