Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (435 Wątki)

Cesarka x3

Data utworzenia : 2018-06-19 13:58 | Ostatni komentarz 2024-04-02 11:56

Marlena1996R

1606 Odsłony
42 Komentarze

Cześć mamusie. Jestem po dwóch cieciach które wspominam bardzo dobrze , samo wykonanie jak i moje samopoczucie po zabiegu. Za miesiąc czeka mnie trzecia , bardzo się cieszę że maluszek będzie już z nami. Wszystko było by fajnie gdyby nie to że ludzie mnie trochę przestraszyli że mogę sikać po 3 pod siebie , albo że już więcej dzieci mieć nie będę mogła. Są tu mamusie które są po 3 cieciach i mogą podzielić się doświadczeniem

2018-06-23 12:22

Ja też po cc częsciej biegam do toalety. Po samym cieciu nie miałam problemów z pecherze i oddawaniem moczu. Nie bołał, nic nie czułam, więc to nie ma znaczenia. Do teraz wszystko okej w tej kwestii.

2018-06-22 13:23

Też znam osobę po 4 cesarkach i ma się dobrze! Fakt jest to obciążenie dla organizmu, ale myśl pozytywnie!!! Ja osobiście strasznie bałam się cc i na szczęście udało się urodzić naturalnie.

2018-06-21 23:21

Marlena podziwiam i tak ze mimo ze przeszlas dwie cc piszesz ze przeszlas je dobrze..ja w sumie co do zabiegu również nie mam.nic..musial byc i odbyło sie naszczescie bez komplikacji, sle nie wspominam ja dobrze.bo wcale taka bezbolesna dla mnie nie byla..wrecz przeciwnie..bolalo mnie dlugo.zwłaszcza w drugi dzien jak musiałam wstawać , polozyc sie, smiac sie itd. A co do nie trzymania moczu to sprawa indywidualna ja po cc na pewno mam większy problem ze często chce mi sie siku, a co do posiadania wiecej dzieci..rowniez słyszę opnie ze jeśli chodzi o cc to można miec 3i koniec sle nie do końca bo ciocia miala 4cc...takze lepiej zapytac o to ginekologa. Ale wszystko zalezy od kobiety i jej organizmu

2018-06-21 22:44

Zgadzam się z Silver. Ja mimo cc, to jednak pęcherz mi początkowo mocno dokuczał, może to kwestia cewnikowania, nie wiem, ale nie wspominam tego zbyt miło. Takiego gadania nie słuchaj, bo to sprawa indywidualna i różnie może być, czy to cc czy sn. A to, że to trzecie cc. Cóż znam mamy, które 3 razy rodziły cc i nic się nie dzieje. A mam koleżankę, która po jednym porodzie sn ma ogromne problemy z pęcherzem i nietrzymaniem moczu.

2018-06-20 22:08

Tu nie mogę się zgodzić z tym, że po cesarce nie występują problemy z pęcherzem. Już w czasie ciąży po jednej cesarce mięśnie mogą zrastać się z pęcherzem, co jest już małą komplikacją. W trakcie operacji trzeba to oddzielić, a wiąże się to z naruszeniem pęcherza. Sama jestem po jednej cesarce i wiem, że nie chcę kolejnej. Cesarka nie ogranicza nas w tym, aby kolejny poród był naturami siły. Kobiety rodzą naturalnie nawet po trzech cesarkach. Jeśli chodzi o sam odstęp między porodami jest to kwestia indywidualna.

2018-06-20 13:12

Nie każdy dochodzi do siebie sprawnie po cc. Miedzy operacjami powinno być min 2 lata przerwy aby nie doszło do naruszenia blizny. Ćwicz mięśnie Kegla, również w czasie ciąży aby się nie rozleniwiły

2018-06-19 22:11

zgadzam się z aniam :) ja miałam jeden poród cesarką kolejny siłami natury i stwierdzam że lepiej doszłam do siebie i szybciej po cesarce o dziwo

2018-06-19 22:09

prędzej po porodzie siłami natury wystepują problemy z nietrzymaniem moczu

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna