result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (263 Wątki)

Opuchlizna w ciąży

Data utworzenia : 2019-05-20 17:56 | Ostatni komentarz 2019-12-21 19:38

Marta1997

2408 Odsłony
250 Komentarze

Strasznie mnie niepokoi pewna spraw.. Zacznę od początku ..W sobote wstałam o 5 wróciłam do domu o 22 i to samo w niedziele . Cały dzień wykładów zero odpoczynku. Moje nogi już w sobotę były ogromne , ale wczoraj 3 razy wielkość mojej nogi . Czułam , że buty mi zaraz rozerwie . Dziś postanowiłam jechać do lekarza, ale okazało się ,że pani doktor wzięła sobie tydzień wolnego ,a nogi zrobiły się jeszcze większe . Trzymam nogi u góry , mocze je w zimnej wodzie , robiłam sobie zimny okład … Nic nie daje . I mam dziwne wrażenie że skóra na stopach nie ma takiego czucia jak wcześniej . Czy u was tez tak było ? Wiem , ze opuchlizna nog w ciązy to normalna sprawa , ale czy połączona z mniejszym czuciem ?

2019-05-20 18:18

Obie nogi sa ogromne i to naprawdę o sporo :( Strasznie bola . Nie sa właśnie czerwone ani sine . I sa zimne , ale dotykam i czuje jakbym nie dotykała swojej nogi . Jakby martwa się robiła. Dzis już butów nie ubrałam , musiałam jechac w laczkach ... Wczoraj miałam ubrane cienkie skarpetki i nie jakies ciasne ale slad nawet od nich sie utrzymuje

2019-05-20 18:07

Marta czy obie nogi spuchly ci ? Czy tylko jedna ? Czy czujesz ból w nodze ? Czy noga jest zaczerwieniona w sensie takim że jest czerwiensza niż normalnie ? Czy masz jakieś siniaki na niej pomimo że nie przypominasz sobie że gdzie s się uderzyłas? Czy noga jest bardziej ucieplona niż zwykle? I oczywiście czy obwód jednej nogi i drugiej jest taki sam w tych samych miejscach A jeśli nie to jaka jest różnica między obwodami nog w tych samych miejscach ? Opuchlizna w ciąży może być normalna ale nie musi być może być tak że zakrzepica właśnie się objawia stąd moje pytania ja nie wiedziałam że takie coś w ciąży może wystąpić, teraz już wiem A Wczensiej nie miałam pojęcia że mnie to dotknęło A podobnie się to objawialo wlansie.