result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (108 Wątki)

Kiedy zmiana z gondoli na spacerówkę

Data utworzenia : 2017-08-10 16:03 | Ostatni komentarz 2020-09-20 22:12

asia6996

3974 Odsłony
149 Komentarze

Dziewczyny, kiedy przesadziłyście swoje dzieci z gondoli na spacerówkę. Synek ma 10 tygodni. Jak długo powinnam go wozić w gondoli. Powinnam czekać aż z niej wyrośnie czy może poczekac jak sam zacznie siadać czy jak to jest? Kiedy będę wiedziała, że to już?

2017-12-01 09:22

Oprócz tego że nie ma potrzeby przyspieszania etapu siadania i zmiany wózka z gondoli na spacerówkę, to może to być szkodliwe dla kręgosłupa dziecka, który jeszcze nie jest gotowy na taki etap. Wszystko w swoim czasie.

2017-12-01 00:02

najważniejsze aby nie przyspieszać za bardzo tego etapu bo nie ma takiej potrzeby... będzie widać że dziecko już siedzi i jest gotowe na spacerówkę

2017-11-30 23:57

Ja młodego przesadziłam do spacerówki jak miał 9 miesięcy. Mimo, że stabilnie siedział już wcześniej. Dziecka nie powinno się przekładać do spacerówki wcześniej a dopiero€ momencie kiedy zaczyna samodzielnie siedzieć. Dla dobra jego kręgosłupa.

2017-11-18 15:14

Ja podobnie jak moja przedmowczyni aż synek siedział sam stabilnie i samodzielnie i nie chciał już leżeć w gondoli, ja miałam w swojej gondoli opcje podparcia więc jeszcze przez pierwszy miesiąc korzystałam z tej opcji zanim zdecydowałam się na spacerówkę to była super opcja bo synek moglk już bacznie obserwować wszystko dookoła miał około 7 miesięcy jak wybrałam ostatecznie spacerówkę

2017-11-18 14:10

Ja zaczęłam korzystać ze spacerówki dopiero gdy syn zaczął się sam porywać do siadania. Nie chciał leżeć na wznak w gondoli, złościł się, był ciekawy wszystkiego wokół. Zaczynałam od niewielkiego kąta nachylenia oparcia, dopiero gdy sam stabilnie siedział zaczęłam ustawiać oparcie w pionie.

2017-11-18 13:29

Dopiero, gdy córa stabilnie już siedziała, zresztą wcześniej nawet nie chciała zmiany, bo próbowaliśmy. Wygodnie jej się jeździło w gondoli, zawsze spała na spacerze. Także taką ostateczną przesiadkę zaliczyłyśmy ok. 9 miesiąca.

2017-09-25 15:40

Ja zmieniłam gondole na spacerówke koło 7 miesiaca (dopiero). Maluch nie spieszył sie z siadaniam ( a i tak usiadł dopiero w 9 miesiacu), ale po 7 juz nie miescił sie w gondoli :D Takze zakupiłam spacerówke która jest bardzo wygodna na plasko, jak i na siedząco

2017-08-25 21:22

my zmieniliśmy w 4 mc ale mieliśmy taką płaska było małemu chłodniej dlatego zmieniliśmy tak szybko