Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (181 Wątki)

Kompletowanie ubranek dla zimowych maluchów

Data utworzenia : 2017-10-03 10:30 | Ostatni komentarz 2019-12-09 21:59

madziad25

3010 Odsłony
68 Komentarze

Hej mam pytanie odnośnie kompletowania wyprawki (ubranek) dla mojego synka który ma się urodzić na przełomie grudnia i stycznia. Jakie ubranka polecacie na zimę i które używałyście najczęściej? Pytam bo to mój pierwszy maluszek i nie chciałabym zakupić ich za dużo lub tych niepotrzebnych.

2017-10-07 14:33

Ubranka są słódkie ale te które pięknie wyglądają nie zawsze są dla dziecka wygodne,sama dostałam takie,ze na plecach były guziki lub zatrzaski i takich ubranek wcale nie zakładałam.

2017-10-07 13:42

Ja tak nie lubię prasowania, że nawet prasowanie dziecinnych ciuszkow jest dla mnie katorga :D jeszcze gorzej się je prasuje, bo są malutkie, mają masę zapiec i zagiec.. Na szczescie już kilka pralek ciuszkow za mną i czekamy na używanie ich :)

2017-10-07 13:09

Oj, to prawda. Te ubranka są takie małe i słodkie, ale jednak uroczo się je prasuje, nawet jeśli ogólnie ktoś nie przepada za prasowaniem.

2017-10-07 12:01

Zauważyłam też,że pajacyki z tesco też maja te nakładki na rączki, no ale raczej nie będziemy z tego korzystając, bo da się to wywinąć. W ogóle nie sądziłam, ze prasowanie tych małych ubranek może tyle przyjemności sprawiać, bo ogólnie prasować nie lubię.

2017-10-07 11:53

ewelka33, też tak robiłam. Rozmiar rozmiarem, ale dopiero po wypraniu i pasowaniu poukładałam sobie ubranka rzeczywistą wielkością, a niekoniecznie rozmiarami. Też mamy kilka ubranek na jesień/zimę z takimi właśnie wywijanymi rękawkami, które chroni rączki. Nawet kilka pajacyków mam z taką opcją (to zamiast niedrapek, których i tak już nie stosuje się), ale na zimę jak najbardziej fajna opcja, chroni rączki, a maluszek tak łatwo ich nie ściągnie jak rękawiczki.

2017-10-07 11:34

Też zauważyłam, ze rozmiar rozmiarowi nierówny i dlatego jak mam teraz akcję prania i prasowania to patrze na oko, a nie na rozmiar, bo nie chciałabym żeby dużo ubranek nie zostało założonych, chociaż wiem, ze i tak tak nie raczej będą. izapodg dostałam kombinezon od znajomych, jesienny i ma takie nakładki na rączki (nie wiem jak to fachowo się nazywa), wiec miałaś rację, że nie zawsze rękawiczki potrzebne :)

2017-10-07 06:48

Wlaśnie,rozmiar rozmiarowi nie równy,trzeba zwracac uwage na wielkosc a raczej nie na rozmiar przypisany ubranku,moj maluch ma 6miesięcy zazwyczaj nosi roz.74ale niektore zakladalam jak,mial,3 miesiace i juz dawno z nich wyrosl niektore nosi ubranka na 1rok a jeszcze inne z rozmiarem przypisanym dziecku na 3miesiace. Tak więc różnie to bywa, najczęściej marki zagraniczne są za male jaj na swój rozmiar np.gap, rebel itp

2017-10-04 14:14

Z ilością ubranek lepiej nie przesadzać, zawsze jak będzie czegoś brakowało to łatwiej dokupić niż z żalem serca kolejne za małe pakować. Nasz synek bardzo szybko rośnie, więc to początkowe ubranka raczej już się kończą i cieszę się że za dużo ich nie kupiłam. Chociaż i tak z niektórymi jest tak że 56 już dawno za małe, a np. bodziaki z lidla 50/56 nadal dobre.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna