Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Opinie testerek edycji sierpniowej programu testowego 2023: zestaw wyprawkowy butelek i smoczków Bonjour Paris baby shower, podgrzewacz 3 w 1 z funkcją sterylizacji i etui do smoczków

Data utworzenia : 2023-09-19 12:19 | Ostatni komentarz 2024-04-02 13:14

MamyCanpolu

1304 Odsłony
20 Komentarze

Zapraszamy testerki do podzielenia się opinią o zestawie wyprawkowym butelek i smoczków Bonjour Paris baby shower, podgrzewaczu 3 w 1 z funkcją sterylizacji i o etui do smoczków.

2023-10-04 20:05

Mieliśmy okazję testować nowe etui do smoczków za co bardzo dziękujemy:) Bardzo mi się podobają kolory, takie delikatne i będą uniwersalne pasować zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Są dość duże i zmieszczą co najmniej dwa smoczki. Wykonane są z miękkiego i miłego w dotyku silikonu, do którego póki co się nic nie przyczepia, bo tego się obawiałam najbardziej. Na pewno gdy nie będą potrzebna już do smoczków można wykorzystać na np spinki czy gumki do włosów. Łatwo można zamontować na ramie wózka czy w torbie. 

2023-10-04 19:53

Sierpniowa edycja programu testowania była dla nas idealna! Wszystkie produkty  się nam przydały dla 8 miesięcznej córeczki i wszystkie były niezbędne i zdały nasze testy na 100%. 

Podgrzewacz - to coś niezastąpionego - szybko i precyzyjnie podgrzewa do tego ma bardzo nowoczesny wygląd i pracuje bardzo cicho. Wszystko sprawia że jest dla mnie numerem 1. A miałam już okazje kilka innych próbować ;) Co ważne posiada dodatkowe funkcje - odmrażanie i sterylizacja. A to coś niezbędnego przy rozszerzaniu diety maluszka. 

 

Zestaw butelek to również nasz niezbędnik. Córka bardzo lubi mleczko i chętnie pije. Butelki mają estetyczny wygląd i myślę, że będą idealnym prezentem.  

Smoczki bardzo ładne i super się prezentują z etui i smyczką. Córka od urodzenia używa tylko tych smoczków wiec są dla nas niezastąpione. 

Nowe etui ma bardzo ciekawy design i stanowi super zabawkę dla córki. 

Całość jest zestawem na plus 6 i zasługuje na same dobre recenzje. 

2023-10-03 13:31 | Post edytowany:2023-10-08 22:02

Bardzo fajny pomysł na zakup pierwszego zestawu wyprawkowego dla naszego maleństwa lub jako prezent dla malucha ;)

W zestawie znajdują sie 2 duze butelki + dwie mniejsze smoczki oraz tasiemka wszystko zapakowane w pudełeczko.

Butelki 

Butelki o prostym kształcie dzieki czemu nie ma problemu z czyszczeniem, łatwo się je czysci  po przeszło miesiacu użytkowania butelka nadal wygląda bardzo dobrze, nadruk nie zmyty a butelka nie przebarwiona nie porysowana.

Rozne wielkości butelek powodują ze możemy uzywac ich na różnych etapach życia malucha od noworodka niemowlaka po wiek starszy do końca aż dzieciaczka sie od butelkuje;)

Butelki świetne zarowno do wody jak i na mleko czy napoje.

Butelka kompatybilna z laktatorem co ułatwia pracę w przypadku pokarmu odciąganego.

Smoczki w butelkach bardzo delikatne nie zaburzające odruchu ssania, 


smoczki w zestawie 0-3
Smoczki są solidnie wykonane tarczka nie jest zbyt duża dopasowana do buziaka małego dziecka.


Tasiemka

Tasiemka jest urocza, przypinka bardzo dobrze trzyma się ubranka nie ma problemu ze zgubieniem smoczka, przydatne zwłaszcza w przychodniach czy na wyjściach poza domem.

 

szkoda ze w zestawie nie ma mozliwosci wyboru smoczków z wiekszym przedziałem wiekowym;/

 

 

 

Podgrzewacz jest niewielkich rozmiarów, fajnie wyprofilowany i połączony z dwóch kolorów co ładnie sie prezentuje w kuchni, czarny panel wyświetlacza wraz z czerwoną informacją jaka jest temperatura wewnątrz. Panel dotykowy działa bardzo dobrze bez problemów sie przełącza na dany tryb jaki w danym momencie potrzebujemy.

Temperatura utrzymywania wody w podgrzewaczu bardzo dobrze sie utrzymuje i nie ma problemu ze woda jest zbyt zimna lub za gorąca.

Podgrzewacz po uruchomieniu działa 10 godzin po czym sie wyłącza informują nas głośnym pikaniem;) brak wyświetlacza czasowego ile zostało nam jeszcze czasu na prace urządzenia moze spowodować, ze prześpimy wyłaczenie sie urzadzenia;) a woda bedzie po prostu chłodna;) 

 na szczeście urzadzenie ma funkcje gorącego lub obiadku, dzięki któremu można szybko podgrzać wodę;)

2023-10-03 08:21

Podgrzewacz - rewelacja, szybki wygodny, estetyczny. Sprawdza się w swoim zastosowaniu. Plus za odmrażanie i sterylizację.

Zestaw butelek- dwie różne pojemności co jest dużym plusem. Ładne, estetyczne i solidne . Idealne również na prezent.

Smoczki- idealne na sam początek dla bobasa. Plus za etui w którym również przyszło. Kolorystyka przepiekna 

Etui do smoczków- piękne kolory, gumowe także nie ulegnie połamanu przy upadkach.

Bardzo praktyczny zestaw który ułatwi codzienne funkcjonowanie ☺️

2023-10-02 23:07

Do przetestowania otrzymaliśmy dwie sztuki etui w kolorze bezowym oraz szarym :)

 

Już od pierwszej chwili zachwyciły moje oko i przyciągnęły swoim subtelnym , ale  bardzo oryginalnym designem. Tak jak w opisie bez problemu pomieszczą dwa smoczki. 

 

Kolory są piękne i uniwersalne, szary od razu został schwytany przez mojego synka, a beżowy czeka na córeczkę <3 

 

Wykonane z bardzo elastycznego materiału, a w dodatku bardzo fajnie i łatwo się czyszczą. Świetne rozwiązanie jeżeli chodzi o mocowanie, dzieci czemu bez problemu można je przyczepić gdzie tylko chcemy. Czy to przy wózku, nosidełku, torebce a nawet łóżeczku. 

 

Podsumowując, jest to świetny produkt przyciągający oko, a szczerze mówiąc widziałam wiele takich opakowan na smoczek i żaden nie sprostał moim gustom. W dodatku zadowala mojego synka, który już wie gdzie zawsze jest jego ,,nionio’’ i bez problemu może go dostać w swoje rączki :)

 

 

2023-10-02 14:20

Podgrzewacz: wygląda bardzo ładnie, ja akurat lubię proste rzeczy w delikatnych, neutralnych kolorach bo nie psują estetyki mojego wystroju w kuchni :). Oczywiście poza wyglądem świetnie sprawdza się do podgrzewania mleczka, robi to szybko, a u naszego głodomora każda sekunda ma znaczenie ;). 

 

Zestaw akcesoriów: piękny, estetyczny wygląd. Butelki od canpol babies znamy i bardzo lubimy, dzięki tej wyprawce mamy ich więcej, a wiadomo, że od nadmiaru głowa nieboli i zawsze się przydadzą. Syn nie jest cumlowy wiec tu poza tym, że smoczki wyglądają pięknie nie mogę za dużo powiedzieć. 

 

Za to etui przydaje nam o dziwo do przechowywania gryzaka jak gdzieś jedziemy. Młody nie lubi smoczków ale te piękne etui znalazły swoje zastosowanie ;). Piękny wygląd, znów urzekły mnie neutralne kolorki. Idealne do czyszczenia i sterylizacji. 

 

Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z tej nagrody i dziękujemy za możliwość testowania :)

2023-10-02 08:44

Wielofunkcyjny podgrzewacz:

 

Podgrzewacz bardzo fajnie się prezentuje. Posiada dotykowy panel i osobne tryby podgrzewania: butelka ,obiadek i hot. Bardzo lubię tryb hot ,który pozwala na bardzo szybkie podgrzewanie i sterylizację małych przedmiotów :) Często dezynfekuję smoczek. Podgrzewacz pozwala również na szybkie rozmrożenie pokarmów. Jak dla mnie niezbędny ;) 

 

Zestaw akcesoriów royal baby 

 

Zestaw buteleczek małych i dużych w bardzo przyjemnym pastelowym kolorze (posiadam róż). Świetny ,oryginalny design i co najważniejsze są to butelki antykolkowe. W zestawie są również pod komplet smoczki uspakajające (bardzo lekkie ,niewielkie) i tasiemka do smoczka. Wszystko tworzy świetny zestaw. Zapakowane w eleganckie pudełko co sprawia ,że to świetny prezent dla każdej przyszłej lub świeżo upieczonej mamy :)

 

Etui na smoczki:

Etui miłe i delikatnie w dotyku. Dość duże. Fajnie ,że są elastyczne. Mają piękne, stonowane kolory :) Mój ulubiony klasyczny ,brutalny beż :) 

 

 

2023-09-27 19:58

zaczęliśmy testy :) 

  1. podgrzewacz - wyglada bardzo ładnie, wydaje się być solidny, po przeczytaniu instrukcji mogę stwierdzić ze wszystko jest fajnie opisanie wiec nikt nie powinien mieć problemu z obsługa, szybko podgrzewa wodę, dużym plusem jest możliwość sterylizacji jezeli ktoś nie posiada typowo sterylizatora/suszarki to super mu ułatwi sprawę 
  2. etui - delikatny kolor, pojemny, miękki i przyjemny w dotyku 
  3. zestaw butelek - tutaj opinia będzie później, na wstępnie mogę zaznaczyć ze jest to idealny prezent dla przyszlej mamy, my mamy kolor błękitny i tutaj mogę powiedzieć ze i dla dziewczynki tez by się sprawdził :) , smoczki maja ciekawy ksztalt, tarcza nie jest zbyt duża 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna