result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (193 Wątki)

Kiedy wasze dzieci karmione piersią zaczęły spać całą noc?

Data utworzenia : 2017-09-29 06:55 | Ostatni komentarz 2021-01-20 21:22

anka_01

4387 Odsłony
278 Komentarze

Jak u was było ze spanien waszych maluszków? Już przeszło 4 miesiące karmie piersią i moje nocki wyglądają różnie, czasami już myślę że wyczerpala mnie do samego końca.. Nie raz kiedy ją uspie położę się ledwo zamkne oko a ona już się budzi z różnych powodów.. nieraz ma gazy i potrafi budzic się co godzine... A noe chce faszerowac jej lekami przeciwbolowymi chodź nieraz się męczy. Czy wy macie jakieś sposoby żeby dziecko dłużej spało? Dodam że to nie ma znaczenia ile ona sypia w dzień bo mogła spac nieraz kilka razy i to dość długo i przespać fajnie noc a jak nie spala to mogła się budzic w nocy więc to nie ma znaczenia

2020-10-12 14:45

Moja pierwsza córka, pierwszego zęba miała chyba jak miała 15 miesięcy. Więc ten temat na szczęście mnie ominął. 

2020-10-09 21:26

U mnie też czasami ugryzie, ale to przez ząbki. Tak to tego nie robi. I pierwsze 8 zębów to w miarę biorąc pod uwagę jaki jest teraz okropny. Wychodzą, a raczej już wyszły 4, ale pewnie nie do końca i tak potrafi wrzeszczeć, że nic nie pomaga.

2020-09-29 10:31

Madzia moja roczna córka też mnie czasem dziabnie powiedziałabym nawet że robi to specjalnie bo zaraz po tym się uśmiecha ja jednak od razu zabieram pierś bo ból jest ogromny 

2020-09-24 14:04

madziia no u mnie moja tez czasami przygryzie bo jej dwójki ida.ale rozumiem każdą mame która przez to przechodzi...ból okropny.Moja to mnie kiedyś tak ugryzła ze az krew poleciała.ale nadal budzi się po kilka razy i u mnie zauwazyłąm nie ma związku czy idą czy nie idą zęby.

2020-09-24 12:57

U nas problemów z ząbkowaniem nie było, częstszych pobudek w nocy tez nie ale za to jak karmiłam to byly etapy gryzienia i to bylo dla mnie najgorszy etap podczas karmienia ale przetrwalismy.

2020-09-23 10:15

U nas niestety póki karmiłam piersią syn potrafił budzić się co godzinę, czasem nawet częściej. Na gazy nie podawalismy nic, ale lekarz polecił nam probiotyk w kropelkach - pozytywnie wpływał na jelitka, a nie miał żadnych skutków ubocznych jak krople na kolki

2020-09-22 16:02

Rena ząbki czasem mocno dokuczają maluchom przez co często się budzą i są marudne u nas na szczęście pierwsze osiem jakoś wyszły bez większych problemów 

2020-09-21 11:30

Jullia, oj czas do 4 miesiąca był u mnie cudowny, w tym wieku to synuś spał całe noce. Pojawiło się ząbkowanie i sen się skończył. Nie dość, że pobudki częste i nieregularne, to jeszcze nieodkładalność. Niestety od tamtej pory wylądował w moim łóżku nad czym ubolewam.