Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (259 Wątki)

Czy to tylko nawał pokarmowy czy już zapalenie piersi?

Data utworzenia : 2019-10-22 18:07 | Ostatni komentarz 2021-07-17 14:00

Konto usunięte

9747 Odsłony
1241 Komentarze

W czasie ciąży Twoje piersi produkowały już pokarm w postaci siary, ale dopiero po narodzinach dziecka organizm uruchomił tak zwaną „funkcję sterowania laktacją”.

2019-10-22 18:11

ja slyszalam ze jak sie przestaje juz karmic to te rasztki pokarmu trzeba sciagac bo sie moga porobic jakies grudki a pozniej jest zapalenie piersi moja mama tak miala ale ze pozniej jej leciala ropa z brodawek

2019-10-22 18:09

Az tak wielkiego nawalu ogolnie nie mam ale sa dni, ze mnie zalewa i to strasznie.

2019-10-22 18:09

u mnie też najgorzej było rano budziłam się cała zalana mlekiem trwało to dość długo bo jakieś 5 miesięcy. Czasem musiałam wstawać w nocy i ściągać pokarm bo bardzo bolały mnie piersi

2019-10-22 18:09

Mi zawsze przez noc to tyle pokarmu przybywało,że hej i rano niunia nigdy nie mogła złapać,a piersi to mnie tak bolały,że aż mnie po pachami ciągnęło,ale od razu laktator szedł w ruch i od razu było lżej.

2019-10-22 18:08

Ja własnie zauwazyłam, ze jak jestem pełna mleka to małemu ciężej jest złapać dobrze brodawke, ale mały się nie poddaje. Ja jakoś tak wielkiego nawału, żeby mnie piersi bolały to nie miałam, ale owszem zalewam sie często.

2019-10-22 18:08

ja po porodzie to mialam takie piersi ze myslalam ze mi eksploduja i tyle bylo w nich pokarmu troche mnie bolaly ale pozniej zaczelam troche sciagac i po czasie wszystko wrocilo do normy

2019-10-22 18:07

Super porada:) Szkoda, że nie mogłam jej przeczytać zaraz po porodzie:( Ja miałam straszny nawał zaraz po powrocie ze szpitala, siedziałam i płakałam bo mały nie nadążał pić mleka i dławił się tak mocno leciało. Piersi bardzo mnie bolały, nie było mowy o włożeniu stanika bo każdy dotyk powodował wyciekanie mleka i ból:( Na szczęście mąż kupił laktator i zaczęłam ściągać pokarm. Od razu czułam ulgę. Położna gdy przyszła na patronaż zwróciła mi tylko uwagę by nie przesadzać z odciągniem bo moge sobie zwiększyc laktacje, powiedziała by najpierw ściągnąć laktatorem tak by mały się nie dławił i mógł swobodnie chwycić brodawkę a reszte pozwolić wypić małemu:)

2019-10-22 18:07

a ja miałam dokłądnie jak tu napisali 6 dni po. Miałam cesarkę:) Myslałam że mi piersi ekslodują:) Zresztą potem miałam często takie akcje, ze jak pomyślałam o dziecku to jakby mi sie jakis guzik włączył i napełniały mi sie piersi mlekiem od razu:) Jak byłam w domu to ok, ale jak na mieście to musiałam włączyc motorek i biegem do domu na karminie:)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna