result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (193 Wątki)

Dieta karmiącej mamy

Data utworzenia : 2019-10-22 12:21 | Ostatni komentarz 2020-08-01 15:39

Redakcja Canpol

4059 Odsłony
1472 Komentarze

Wiele mam zaczynających swoją przygodę z karmieniem piersią, popełnia podstawowy błąd. Ogranicza albo całkowicie eliminuje większość produktów z jadłospisu, obawiając się, że mogą zaszkodzić dziecku. Takie postępowanie najczęściej wynika z błędnych lub sprzecznych informacji.

2019-10-22 12:23

Stosujecie specjalne witaminy dla mam karmiących piersią?ja nie,a może powinnam...

2019-10-22 12:23

ja karmiłam krotko bo nie dałam rady ale jak karmiłam piersią to bardzo uważałam na to co jem i moze dlatego moja mala nigdy nie miała kolki... bo moja znajoma np potrafiła se zjeść pizzę i chociaż mówiliśmy że nie wolno to ona na to a co tam mam ochote... a póżniej jej dzidziuś płakął bo brzuszek bolał

2019-10-22 12:22

Też mam nadzieje,że będę mogła jeść w tym roku truskawki !na samą myśl już mi ślinka cieknie...

2019-10-22 12:22

Ja podczas karmienia nie ilam alkoholu i unikalam potraw wzdymajacych,czasami jednak skusilam sie na trukawki bo byl wtedy sezon i trudno bylo sobie odmowic ale mala naszzescie nie miala zadnego uczulenie:)

2019-10-22 12:21

Jedzenie w rozsądnych ilościach pokarmów uważanych za wzdymające lub uczulające i oczywiście obserwacja dziecka.

nie można popadać w skrajności - mnie dziewczyny straszyły/ przestrzegały przed jedzeniem np.czosnku jak się karmi, bo dziecko bedzie się źle czuło, albo nie będzie chciało jeść w ogóle -ja czosnek jem i małemu nic nie jest (trzeba sprawdzać, a nie z góry zakładać że dziecku pasować nie będzie ) a co do produktów wzdymających - to też kwestia indywidualna - jedni źle się czują po brukselce, inni po kalafiorze

własnie trzeba obserwować dziecko, czy nic mu sie nie dzieje po naszym menu. A co do alkoholu to rozsądna mama karmiąca powinna z niego zrezygnować

a ja myślałam, że nie można jeść wzdymających owoców i warzyw.. a tu proszę od jutra zacznę wreszcie jeść fasolkę, kukurydzęitp