Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (259 Wątki)

Wypadanie włosów

Data utworzenia : 2019-08-27 09:36 | Ostatni komentarz 2024-03-28 15:57

Konto usunięte

13978 Odsłony
1119 Komentarze

Kochane Mamy, czy zmagacie się z wypadającymi włosami po ciąży? Co stosujecie na wzmocnienie włosów w trakcie karmienia piersią? Przyjmujecie witaminy dla kobiet karmiących czy stosujecie jakieś szampony, odżywki czy może naturalne sposoby?

2020-03-01 01:11

Mama minki tak to naturalne E wypadają te włosy co miały wypaść w ciąży ale były zatrzymane przez hormony. Ale jak taki stan rzeczy się utrzymuje długo to można myśleć o badaniach bo może być to anemia niedobory niektórych witamin itd 

2020-02-28 18:25

Naturalne jest, że włosy wypadaja kiedy spada wartośc hormonów po ciąży. Pamiętam, że miałam taki krzys około 3 miesiąca po porodzie. Włosy leciały strasznie, były wszędzie na dziecku, w łóżku, w łóżeczku. Byłam przerażona. Około 5-6 miesiąca zaczęły odrastać i teraz niektóre mam takie krótkie. Problem samoistnie minął. Ale stosuję również szampon z Dermedic na wzmocnienie włosów i bardzo dobrze działa.

2020-02-28 17:57

Justyna bo nie zawsze wina jest brak witamin niekiedy przyczyną leży gdzieś indziej choćby nawet zdrowotna np przy problemach z tarczyca też mogą wypadac włosy to samo jak ma się anemię 

2020-02-28 05:53

Nie jestem pewna czy to cos dziala. Ja kiedys bralam, a efektu bylo brak. 

2020-02-11 16:43

Na każdego działa co innego ake jak juz bierzemy coś dodatkowego to najważniejsza jest systematyczność bo bez tego to nic nie da stosowanie raz na jakiś czas 

2020-02-10 22:51

Patka wiem jakie bo ja przy pierwszym synku brałam pregne ale koleżanka doradziła mi te vitaminer i już potem brałam ten vitaminer i przy drugim synku też...firma firma się różni �

2020-02-10 22:39

Aktualnie testuję szampon z łopianem. Myłam na razie nim włosy 3 razy, więc ciężko powiedzieć o efektach. 

2020-02-10 18:01

Mam wrażenie, że na każdego działa coś innego. Zrezygnowałam jakiś czas temu z farbowania, włosy podcinam regularnie i jest trochę lepiej z ich kondycją. Staram się oczywiście jak najmniej suszyć suszarką, ale aktualnie nie biorę żadnych witamin specjalnie dedykowanych. Po porodzie mam sprawdzony Vitapil mama, więc na pewno do niego wrócę. 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna