result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (79 Wątki)

Kiedy wprowadzić butelkę?

Data utworzenia : 2017-06-08 08:32 | Ostatni komentarz 2018-07-19 22:55

Annaleszk

1250 Odsłony
91 Komentarze

Mamuśki! Powiedzcie kiedy zaczęłyście uczyć malucha pić z butelki? Równocześnie z piersią, gdy od samego początku odciągacie pokarm? Czy może przez pierwsze mce tylko pierś, a potem stopniowo butelka? Dajcie znać! Pozdrawiam

2018-07-19 22:55

Dokładnie podana butelka to czas kiedy dziecko nie ssie piersi a jak nie ssie piersi to nie dostają one sygnału, że mleko jest potrzebne i nie produkują go więcej.

2018-07-19 17:20

Silver ma rację każda butelka mm zamiast kp źle działa na laktacje bo o te butelkę będzie mnie mleka a później zaczyna brakować mleka i daje się butelkę i w końcu przechodzi się na mm bo z laktacji nici. To takie błędne koło.

2018-07-17 22:48

Patrycja pomyślcie o podcięciu wędzidełka, zabieg jest bezbolesny i trwa chwilkę. Tak na prawdę czas się dla was liczy, a poprawa na pewno będzie. Szkoda, że przy synku nie miałaś dobrego wsparcia. Tak na prawdę poprzez dokarmianie mm doprowadzamy do tego, że laktacja jest mniejsza.

2018-07-16 17:50

też bym myślała o podcięciu. pomimo że teraz tylko problemem jesy karmienie to później mogą być gorsze problemy z powodu tego wedzidelka.

2018-07-15 23:59

A dlaczego nie podetniecie wędzidełka? Zabieg trwa chwilkę a córka może bedzie po nim chwytać pierś?

2018-07-13 00:10

Moja córcia niestety ma zbyt krótkie wędzidełko i nie radzi sobie ze ssaniem piersi. Bardzo mi zależało by dostawała mój pokarm. I wygląda to tak, że go Odciągam i podaje przez butelke. Z kolei syn musiał być dokarmiany mm, ponieważ na samej piersi nie przybierał na wadze. Dostawał też butelkę, wiele osób mówiło, że z pewnością nie będzie chciał piersi. Mylili się karmiłam piersia przez 1.5 roku + mm

2018-07-12 23:21

w aptekach też jest wybór butelek nawet w szpitalnych więc generalnie łatwo dostać butelki

2018-07-12 22:15

Właśnie o to chodzi w szpitalu jeśli zajdzie potrzeba i butelka by nam się przydała można ją dokupić. Butelki znajdziemy w każdym mieście tak na prawdę bo wszędzie jest jakiś sklep z artykułami dziecięcymi. A jeśli będzie nam potrzebna butelka do odciągania to w zestawach z laktatorem ją znajdziemy.