Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (115 Wątki)

Nocne karmienie

Data utworzenia : 2018-02-27 14:04 | Ostatni komentarz 2021-07-15 22:53

Szopaaa

1589 Odsłony
41 Komentarze

Dziewczyny potrzebuje pomocy podpowiedzi. Mój synek 8 miesięcy ciągle chce pic mleko w nocy co godz co 2 h jestem wykończona...wiele próbowałam ma wydłużone karmienia w dzień co 4 H i na konto skutkować że w nocy tez tak będzie.. nienudalo się..na noc dostaje kaszke taka do wypicia Ale po 2 H chce już pic krzyk płacz oszukuje wodą owszem wypije tyle ile dam Ale nie zaśnie noszę smoczek kołysze cuda nie płacze do poki mleka nie dostanie zmniejszamy objętość już bo przecież ile można pic ..pokoju chłodno jak był na piersi było to samo kazali zmienić na mleko i nic.. Ja chodzę już po ścianach bo nie chce by tyle pil.. ktoś pomoże???

2018-02-28 22:18

To czopki jak dziecko zabkuje kolki na wyciszenie ziołowe... Ale niedziela już od 19 dwie pobutki;(

2018-02-28 22:00

a co to ten wiburcol

2018-02-28 21:39

U nas na samym początku córka przesypiała noce, potem budziła się np raz albo dwa. Około szóstego miesiąca zaczęła się domagać jedzenia 3x w nocy. Na szczęście ostatnio, znowu wróciła do \"tylko\" dwóch. W dzień je co około 3 godziny, czasem rzadziej, nie zawsze się domaga ale staram się pilnować mniej więcej stałych pór posiłków. Siniaki pod oczami, kręgosłup boli, jak zasypiam w nocy na siedząco ale cierpliwie czekam, aż dziecku się odmieni i przestanie odczuwać głód w nocy :) Na pewno nie będę podawać kaszki nocą, bo wybudzanie dziecka, żeby zjadło i siebie, żeby przygotować... to ja już wolę nakarmić w łóżku ;)

2018-02-28 19:26

Ma dwie drzemki bo inaczej nie wytrzyma ostania do 15.00 jest tylko na butli ..teraz ida zęby więc jest gorzej..;(Ale z tym piciem to masakra... dziś pediatra mówiła że za dużo mleka pije...trzeba ograniczyć..na zęby wieczór wiburcol zobaczymy czy się wyciszyć.. kolacja podwieczorek sytszy Ale nie wierzę w cuda;)

2018-02-28 19:13

O właśnie drzemke też warto spróbować ustawić żeby była najpóźniej do 15-16 .

2018-02-28 16:13

Szopa mi tez polozna mowila ze.synek za duzo je i byla zdziwiona a przybieral na wadze normalnie i bardziej byl dzieckiem z tych szczuplutkich teraz ma.4latka i wazy ok. 14kg.takze nie za wiele. I pediatra tez mowila ze pewnie przy kazdym.płaczu a u mnie bylo przy ssaniu kciuka bo jak synek ssal.kciuka i dalam mu mleczko lub pic odrazu przestawal , jakby wlasnie tego mu brakowało o jak synek zaczal ssac palyszla a np. Jadl ostatnio 3lub 4godz..to podawalam.mu mleko a jak zobaczylam ze minelo dop.np.godzina lub dwie to podwalam wode i tak niestety moja wina i sama tego nauczyłam synka a później oduczanie, lub zamienianie mleka na wode i sokow na wode bylo jeszcze gorzej bo napil sie lyka wody max.10ml o za chwile ok. 15-20min znow ssal jakby domagal sie znow tego melka lub soku i tak kolo soe zamykalo az w koncu.sam.zakończył domagac sie mleka a raczej wypychac smoczek z mlekiem az sie mleczko wylewalo z kacikow ust i widac ze synek nie chciał mleczka a do picia poprostu sam tez przestał sie budzic o tylko pil w dzien..także u nas przyszło wszystko samo..ale czasu troche minęło..

2018-02-28 15:19

też uważam że jedna drzemka w ciągu dnia to max kilka karmień w ciągu dnia wieczorem kaszka na kolację ewentualnie mleko a w nocy tylko woda - u mnie się to sprawdziło synek po tygodniu czy trochę dłużej przestał wstawać w nocy a przestawił się na solidniejszą kolację i lepsze jedzenie w dzień aczkolwiek skoro ma dopiero 8 miesięcy to może trzeba się jeszcze przemęczyć ja to wprowadziłam tak w 11 miesiącu - ale jedno karmienie można zastąpić wodą a jedno niech jest mlekiem dla przykładu

2018-02-28 13:19

Też może być właśnie tak że wieczorem z drzemki za późno wstaje. U nas drzemka jest ok 16.30 i wtedy do 17.30. Jak trochę wcześniej to pozwalam dłużej ale jak ok 17 to dajemy pospać tylko 30 minut. I potem 19.15-19.30 kąpiel i kolacja i do tej 2 śpi, czasem i do 3

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna