result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (79 Wątki)

zmiana butelek

Data utworzenia : 2018-04-12 13:24 | Ostatni komentarz 2019-04-05 11:48

hirsz95

1716 Odsłony
71 Komentarze

Czesc mamusie, kiedy najlepiej wymienic butelki na nowee, a moze wystarczy tylko wymienic smoczki , co sadzicie ?

2019-04-05 11:48

My kupiliśmy na początku 2 butelki 120ml, po 2 miesiącach wymieniliśmy na Canpol Haberman i teraz wymieniamy tylko, co 3 miesiące smoczek z filtrem. Moim zdaniem jeżeli dobrze dba się o butelkę, nie ma sensu jej wymieniać. Teraz już większość i tak pije z niekapka, a po roku chcemy zrezygnować z butelki.

2019-04-01 08:01

Ja zmienialam tylko smocki a dopiero po rocMu jak synek jadl wiecej to zmienilam butelke a teraz drugi synek puki co jest juz 7mc na piersi wi mamy tylko mala buteleczke na wode lub jakas herbatke.

2019-03-29 12:56

Ja też wymieniam smoczki raz w miesiącu , butelki czasami też z mniejszych już syn nie korzysta bo nie wejdzie tyle mleka ile zje więc wyrzuciłam i zostawiłam sobie tylko jedna na wodę do picia . Ale teraz te większe co używamy to sobie zostawię na pewno na dłuższy etap :)

2019-03-14 21:30

Mama Jasia wiadomo, że im częściej tym lepiej. :)

2019-03-13 22:48

Ja za nim znalazłam odpiwiednie butelki to trochę mi to zajęło. Każde dziecko ma inne butelki. Kasia ja smoczki wymieniam raz na miesiąc. Ta guma też się rozkłada mino, że się dba o sterylnosc.

2019-01-11 21:37

Butelki wymieniamy w momencie kiedy widzimy pierwsze ślady użytkowania. Albo w momencie kiedy pojawią się widoczne rysy w butelce, albo butelka pożółknie. Smoczki wymieniamy w momencie kiedy widać pierwsze ślady użytkowania, kiedy dziecko przegryzie smoczek, kiedy dziurka jest za mała itp. Osobiście wymieniałabym smoczek od butelki tak samo jak smoczek uspokajacz czyli co maksymalnie 3 miesiące.

2019-01-07 23:50

Ja mam dla córki 5 butelek. Używam ich jednocześnie, więc wydaje mi się, że dość długo moge je używać. Dwie z nich zrobiły się już takie matowe i właśnie te mam zamiar wyrzucić. Smoczki wymieniam również w zależności od ich stanu. Gdy widzę, że są \'brzydkie\'\"matowe\" to lądują w koszu.

2019-01-03 17:52

Moim zdaniem zależy od kondycji butelki. My używamy ciągle tych samych, nowa kupiliśmy większą - na większe potrzeby