result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (79 Wątki)

Która butelka jako pierwsza?

Data utworzenia : 2018-08-10 14:20 | Ostatni komentarz 2019-12-21 10:47

mwrzesinska

3652 Odsłony
113 Komentarze

Witam, niedługo na świat przyjdzie nasze dzieciątko, co za tym idzie mam trochę czasu by poczytać, które produkty są najprzydatniejsze i najlepsze dla maleństwa. Ostatnio trafiłam na artykuł odnośnie butelek szklanych i plastikowych, jednak coś mi przerwało i nie mogę odnaleźć go jeszcze raz... Może wiecie, która będzie najodpowiedniejsza jako pierwsza? Dodam, że chce podawać swój pokarm w miarę możliwości a nie modyfikowane, ale chciałabym żeby mój partner również czerpał z tego radość no i czasem odciążył mnie w kryzysowych momentach ( których mam nadzieję nie będzie :D ) Z chęcią zasugeruję się nie tylko ogólną poradą ale także konkretnymi modelami/wskazówkami o ile takie są. :)

2018-08-10 17:58

Szklane butelki są podobno trwalsze od plastikowych, ale moim zdaniem później dziecko i tak je więcej i trzeba dokupić większe butelki, więc i tak zostaną wymienione. Używam butelek antykolkowych 1.avent classic, ale te przy zdaniu najmniej (z tych ktore uzywam) się układają na kształt sutka . 2. Lovi ta zwykla 150ml przezroczysta z różowa miarka , z tym że miarka przełamuje o 10ml i trzeba najpierw odmierzac wodę miarka ktora jest na zakretce i dopiero wlać do butelki. Smoczek podobny do avent ale końcówka jest cieńsza i lepiej się \"wyciaga \" przy ssaniu jak sutek 3. Nuk first choice + . Moim zdaniem najlepsza z tych trzech. Smoczek ma anatomiczny kształt i dziurka nie jest skierowana na wprost tylko do góry, jest lekko splaszczony jak sutek przy zdaniu, a nie jak smoczki w tamtych butelkach które są całkiem okrągłe. Tylko dla tak małego dziecka trzeba wymienić smoczek gdyż ten który jest dołączony to rozmiar 1m i za szybko przepuszcza pokarm. (1 oznacza dziecko w wieku 0-6mies a \"M\" to przeznaczenie do mleka modyfikowanego. Trzeba dokupić 1S. \"S\" to przeznaczenie do picia wody i mleka matki. Ma wolniejszy przepływ. Ja podawałam mleko modyfikowane smoczkiem S bo z tego M do mm za szybko leciało mleko i dziecko sie krztusilo)