Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (115 Wątki)

Kiedy Wasze dzieci odrzuciły picie mam?

Data utworzenia : 2019-03-02 15:40 | Ostatni komentarz 2019-03-12 21:40

Drynia89

3066 Odsłony
18 Komentarze

Mamy kiedy Wasze pociechy odrzuciły picie mleka modyfikowanego? Moja gwiazda ma 10miesiecy i na widok butelki ja cofa normalnie a jak z łyżeczki dostaje mleko to nim pluje już próbowaliśmy wszystkich chyba sposobów a o mleku niewspomne

2019-03-12 21:40

Tinka jest kilka sposobów, żeby namówić dziecko do picia mleka i nie zawsze trzeba podawać w butelce. Można dawać wspomnianą przez Ciebie strzykawką ale można też próbować podać w zatyczce od butelki, łyżeczką, kubeczek Doidy czy z innych kubków. Tinka często czytam, że dzieci odrzucają Bebilon odkąd ono wprowadziło nową recepturę, wiele dzieci też zaczyna wymiotować czy mieć alergie skórne.

2019-03-11 10:50

U mnie syn odrzucił mleko, gdy Bebilon2 wprowadził nową recepturę. Mleko przestali mu smakować i strasznie nim pluł i wymiotował. Po starej recepturze nic mu nie jest i z chęcią piję. Chciał czy nie chciał musieliśmy zrobić zapas starej receptury do skończenia roku przez syna. Jak dzieci kuzynki nie chciały mleka z butelki to podawała im ze strzykawki i wtedy z chęcią pil. Jeszcze przed skończeniem roku piki że szklanki.

2019-03-08 15:28

Kasia mam pewność bo on strasznie za cycem był jak rozszerzalam dietę jsk juz probowal jedzenia musiałam być w szpitalu i w ten czas tata kombinować mm było ble więc dawał więcej słoiczków że tak ujme bo choć to jadł A jak wróciłam to zdecydowanie nie chciał jeść nic tylko przyczepil się do mleka więc coz jakby nie patrzeć mam pewną pewność. :) choć wiadomo dzieci są różne ale niekiedy widać ewidentnie że maluch jest cycoholikiem

2019-03-07 21:06

Aisa napisałaś, że by nie odrzucił ale tak na prawdę pewności nie masz. Owszem mały dalej ssie pierś ale jakby było gdybyś za szybko zaczęła rozszerzać dietę i za dużó posiłków nowych na raz. Aniam ja zawsze karmiłam dzieci a po jakiejś mniej więcej 1,5 godzinie dawałam stały posiłek. Nigdy na głodaniaka ale i nigdy jak dziecko było najedzone.

2019-03-06 06:03

My rozszerzając dietę stopniowo kolejne posiłki wprowadzaliśmy, najpierw obiadek, potem kaszę na noc (z tym były problemy butlą i po trzech próbach podaliśmy łyżeczka i było ok), podwieczorek i drugie śniadanie. Śniadanie stałe tuż przed roczkiem. Posiłków nie poprzedzałam mm a jak bardzo mało zjadł to wtedy próbowałam podać mleko. U nas był najpierw bebilon ha a potem pepti. Nie jest tak okropny jak nutramigen ale też nie taki smaczny jak normalne mm. Teraz to jeszcze dobtej kaszy i sporadycznie w nocy ale używamy też \"mlek\" roślinnych, np. kokosowe robione w domu. Świetny zamiennik do płatek najróżniejszych czy do musli.

2019-03-05 10:43

Mój jas od jakiegoś czasu jest na mleku modyfikowanym. Niestety silny stres zrobił swoje i już piersią nie karmię. Jaś jest bardzo za mlekiem i dużo go piję. Postawiłam na bebilon i tego mleka się trzymam.

2019-03-04 23:55

U mnie syn też nie odrzuciłby mleka spokojnie mogłam wprowadzić więcej bo on zawsze przed musiał mleko wypić inaczej zero szans że coś spróbuje zjeść i po też domagał się mleka i dalej Tak ma mleko kocha pomimo że je wszystko już i ma 5 posiłków stałych

2019-03-04 22:17

Nie wiem jak jesr u Was z rozszerzaniem diety. Często jest to powód dla którego dziecko odrzuca mm-najada się posiłkami i nie potrzebuje mleka. Powinien póki co próbować nowych posiłków a w większości dostawać mleczko. A może zmieniliscie mleko na inne?

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna