Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Dieta (164 Wątki)

Gotowe, sprawdzone przepisy dla karmiącej

Data utworzenia : 2017-07-24 20:51 | Ostatni komentarz 2021-03-19 16:30

martunia_7m

2152 Odsłony
34 Komentarze

Dziewczyny, za kilka dni będę już w szpitalu, mąż panikuje i chce się przygotować na mój powrót, jest bardzo troskliwy i chce zająć się przygotowaniem dla mnie dań, wrzućcie tutaj kilka gotowych i sprawdzonych, lekkostrawnych przepisów na śniadanie, obiad i kolację, żeby podczas mojej nieobecności zaopatrzył się chłopina w składniki i mógł o mnie zadbać po powrocie:) Ja też się chętnie dowiem co dokładnie gotowałyście dla siebie na czas karmienia, chodzi o całe posiłki, nie tylko wymienienie co wolno a co nie, bo o tym już było :)

2021-03-19 16:30

Ciekawe czy mój mąż zje taki wynalazek 😂

2021-03-19 08:06

DOniWe pewnie jest zmiksowany odsączony z wody szpinak tak jak do ciasta leśny mech ,ale w sumie jak ejst już ten nie w całości szpinak to ja tylko odsaczalam wodę ile się dało i nie miksowalam

2021-03-18 22:43

zaintrygowały mnie te gofry szpinakowe...jak je robisz Plozsan???do ciasta dajesz zblendowany szpinak czy jak????

2021-03-18 14:18

O jakie rarytasy ☺ gofry szpinakowe brzmi ciekawie

2021-03-18 14:04

A sos robisz taki z mięsem czy taki tylko pomidorowy? 

Konto usunięte

2021-03-18 10:48

Gofry szpinakowe, zapiekanka makaronowa z warzywami i serem, omlety na wytrawnie, spaghetti (szczególnie jeśli w grę wchodzi zrobienie sosu ze świeżych pomidorów albo z domowego przecieru)

https://glodnapolka.pl/salatka-z-brokulami-i-jajkiem/

Świetna jest również ta sałatka z brokułem i jajkiej. NIe tylko na kolację, ale rowneiż i na lekki obiad jak akurat nie mamy czasu ani ochoty na skomplikowane gotowanie. 

2017-07-27 12:28

Annaleszk, Ty piszesz o odczekaniu kilku godzin od wypicia alkoholu, a po odczekaniu nadal polecasz odciagniecie i wylanie pierwszego mleka. W artykule ktory zamiescilas jest to jednak inaczej sformulowane. Ja pisalam o tym, ze jak juz odczekalysmy tych kilka godzin i wytrzezwialysmy, czyli pozbylysmy sie alkoholu z krwi, to nie musimy juz nic odciagac i wylewac bo takze w mleku alkoholu nie bedzie, jesli nie ma go w krwi. Taka mala niescislosc w tym, co piszesz. Zamieszczam cytat z artykulu na ktory sie powolujesz: \"– Alkohol niestety obniża produkcję mleka i – co ważne – przechodzi do pokarmu. Warto mieć to na uwadze. Jeśli kobieta karmiąca chciałaby spożyć alkohol, to powinna wcześniej nakarmić dziecko. Następnie po spożyciu 1–2 drinków odczekać 2–3 godziny. Ewentualnie, gdyby piersi domagały się szybciej karmienia, to odciągnąć i wylać mleko. Jeśli zdarzy się mamie karmiącej upić, powinna poczekać z karmieniem dziecka do momentu aż wygaszą się wszystkie objawy, to jest około 12 godzin. Przez ten czas powinna odciągać pokarm i go wylewać. W tym mechanizmie chodzi o to, żeby nie zakłócić laktacji długą przerwą – tłumaczyła w tej rozmowie Katarzyna Płaza-Piekarzewska, położna i Certyfikowany Doradca Laktacyjny CDL.\" Jak widzisz odciaganie ma tylko ulzyc piersiom - jesli PIERSI domagaja sie karmienia, mozna pokarm odciagnac i wylac, a odciaganie i wylewanie pokarmu przy dluzszej przerwie od karmienia ma tylko na celu niezaburzenie laktacji. A w nastepnym akapicie napisano: \"nie trzeba jednak odciągać i wylewać mleka w celu pozbycia się alkoholu – to nic nie da, organizm sam sobie z tym poradzi\". Moze niedokladnie przeczytalas ten wpis z bloga siostraania, nam, niedospanym mamom, czasem sie to zdarza :)

2017-07-26 23:04

Annaleszk, ale jak odciągniemy mleko po spożyciu alkoholu to nie sprawimy tym, że stężenie alkoholu w mleku matki spadnie czy wypłynie w większej ilości. Zgadzam się z Tobą z tym, ze każdy organizm inaczej reaguje na alkohol. Jeżeli nie jesteśmy pewne swojego stanu to zawsze można zaopatrzyć się w alkomat lub wcześniej przygotować odciągnięte mleko.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna