result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Dieta (93 Wątki)

Co na obiad i śniadania dla 14 miesięcznego Malucha

Data utworzenia : 2019-04-18 22:49 | Ostatni komentarz 2021-01-20 21:54

MamaOliwierka15

792 Odsłony
47 Komentarze

Mamuśki poproszę jakieś pomysły bo mi już ich powoli brak .. Co podajecie swoim malucha na śniadania, obiady poproszę jakieś sprawdzone przepisy z góry Dziękuję i pozdrawiam

2020-09-01 20:56

Moja corka tez uwielbia zupy:) naleśniki, omlety, placuszki drożdżowe, zwykle, twarogowe, a także kopytka, kluski śląskie , makaron i ryz.

2020-08-31 21:57

Ninka uwielbia też placuszki różnego typu, naleśniki. A najlepszy mimo wszystko jest suchy chleb lub kajzerka, każdemu zabierze ze stołu ktokolwiek je jakiś posiłek :)

2020-07-30 22:56

Mamaninki moja też uwielbia Almette mogłaby sam jeść żebym dała 

2020-07-30 19:38

Na śniadania albo jajecznica, albo bułkę z mlekiem zaparzoną- uwielbia, czasem kaszkę z Bobovity porcja zbóż, parówki z cielęciny te z bardzo dobrym składem, kanapki z Almette, z szynką z indyka, placuszki twarogowe, bananowe, naleśniki, omlet. 

Na obiady różne zupki : krupnik, pomidorowa, rosół, buraczkowa, dynia z marchewką, ryba z ziemniakami, ziemniaki i filet.

2019-05-13 09:13

Kotlety ziemniaczane są super, ja podaję synkowi pieczone a nie smażone. Ale placuszki z cukinii to fajny pomysł. Nasz ma rok i 9 i generalnie je samodzielnie. Takie rzeczy jak mięso w kawałkach, kanapeczki to już przed rokiem jadł widelcem sam, tylko wiadomo że szybko się nudził. Teraz już wszystko sam widelcem i łyżką, z rzadką zupą i płatkami trochę się zalewa ale już coraz mniej. Tylko nie zostawiam go samego a siedzę z drugim kompletem sztućców i asekuruję. Albo on gęste z zupy a ja mu daję bardziej wodniste. Zależy od dnia. Ale np wczoraj na obiad pieczona ryba, kasza z serii trendy lunch i brokuł to sam pięknie zjadł

2019-05-13 09:07

Frytki z marchewki można samemu też zrobić fajne są Też placuszki z dyni albo kotleciki z dyni albo sojowe , i u nas fajnie się sprawdzają kotlety ziemniaczane z warzywami:)

2019-05-12 15:06

Dla niejadkow ostatnio znalazłam świetna rzecz, a mianowicie \"frytki\" z marchewki, fasolki i kalarepy. Znalazłam je w Lidlu za 4 zł (mrożone) , ale wiadomo lepiej zrobić samemu jeśli ma się sprawdzone źródło warzyw. Dla tym że ja te frytki gotowałam na parze.mozna pokombinować z różnymi warzywami. I do tego można dodać kurczaka

2019-05-12 15:02

Zupki różnego rodzaju np, pomidorowa z kawałkami kurczaka i makaronem , ostatnio robiłam zupę z marchwia, pietruszką, brukselka,ziemniakiem ,szpinakiem , makaronem, selerem i była bardzo smaczna