Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Zdrowie (624 Wątki)

Kłopoty z brzuszkiem

Data utworzenia : 2019-10-22 12:21 | Ostatni komentarz 2024-05-17 18:26

Redakcja Canpol

8020 Odsłony
1108 Komentarze

Kolka, zaparcie, biegunka, wymioty, zatrucia, grypa żołądkowa? Kłopoty z brzuszkiem to jedne z najczęstszych i najbardziej palących problemów. Aby skutecznie z nimi walczyć, poznaj przyczyny i objawy różnych dolegliwości. Kiedy nauczysz się je rozróżniać, będziesz mogła szybko zareagować i pomóc maleństwu.

2019-10-22 15:06

Ja często też nie podaję niuni espumisanu tylko już w razie konieczności,albo czasem jak kupki nie może zrobić :) Lady poniosło mnie trochę - przepraszam :)

2019-10-22 15:06

marysieńka ja też używałam espumisan jak małą miała coś z brzuszkiem, nie zdarzało się to za często, ale lek działał cuda

2019-10-22 15:04

Marysieńka, ale ja Ciebie w żadnym wypadku nie krytykuję. Ja mam bardzo mocno wpojone poszanowanie dla odmienności ludzkich zdań i zachowań. Ja tylko swoje zdanie wyraziłam. Mówiąc o promocji, miałam na myśli fakt, że przestawiciel koncernu produkującego lek, zapewne nieźle się umie odnaleźć w środowisku medycznym, skoro info o tym leku dociera do tak wielu mam. Co robisz z dzieckiem - nie jest moją sprawą i w żadnym wypadku nie mam zamiaru tego oceniać:)

2019-10-22 15:03

Lady brzuszek też suszyłam suszarką i pomagało na chwilę. A jeśli chodzi o espumisan to nie wydaję mi się żeby to tak strasznie szkodziło bo w końcu głupi tego leku nie wymyślił to po pierwsze,po drugie na ten lek nie ma żadnej promocji jak to ujęłaś tylko najwidoczniej jest skuteczny skoro tyle mam go używa,a po trzecie każdy wychowuję swoje dziecko inaczej!!!! Wy macie swoje "domowe" sposoby a Ja mam swoje!!!!!!!

2019-10-22 14:59

Bo przy brzuszkowych kłopotach (wzdęcia czy kolki) ogólnie dobrze działa ciepło, w jakiejkolwiek postaci

2019-10-22 14:54

z suszarką to też słyszałam ale mój mały by się bał, za to położna poleciła nam przeprasowanie pieluszki tetrowej ciepłym żelazkiem i przykładać na brzuszek gdy boli

2019-10-22 14:54

tez mozna robic oklady z termoforu tez rozgrzewaja

2019-10-22 14:52

tak Oska, ja o tym wspominałam kilka stron wcześniej :) Tu chodzi o dźwięk, mający niby uspokajać, bo przypominać szum płynącej krwi i ciepło. Dla dzieci, któe boją się dźwięku - ciepłe okłady:)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna