Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Pielęgnacja (265 Wątki)

co na ciemieniuchę

Data utworzenia : 2017-11-03 17:52 | Ostatni komentarz 2022-11-28 20:37

kornelka02012014

6515 Odsłony
171 Komentarze

Kochane , mój synek ma 3 mce i ciagle walcze od 2 mcy z ciemieniuchą, stosowałam oliwkę , emolium i dalej sie pojawia, po kąpieli wycieram główke pieluchą tetrowa zeby delikatnie zetrzec ta łuske ale na drugi dzien znów to samo . Co stosowałyscie i ile to trwało ?

2019-08-24 22:48

Kontrola póki co mamy jakieś śladowe ilości ale jednak jeszcze są staram się wyczesywać jednak tej czynności mój syn nie lubi więc nie ma opcji żeby siąść i wyczesać większość muszę potroche być może dlatego tyle to trwa . Oliwki nie nakładam wcześniej nakladalam przed kąpielą ale później na wizycie u pediatry powiedziała żebym 2h przed kąpielą nałożyła . Jeżeli chodzi o ziajke to masuje podczas kąpieli około 2minut właśnie i robię tak dwa razy . Na szczęście nowa ciemieniucha się nie pojawia tylko pozostałości tej \"starej\" jeżeli chodzi o czapeczki to nie zakładam w ogóle w domu a na dworze to jak jest zimno i ja sama zakładam sobie :)

2019-08-23 21:38

O widzisz dobry sposób:-) jak by nie patrzeć to tłuszcz:-)

Konto usunięte

2019-08-22 09:59

Świetnym domowym sposobem na ciemieniuchę jest nałożenie masła najlepiej prawdziwego na główkę niemowlaka przed kąpielą. I podczas kąpieli zmycie masła. Ja nakładam córce tak pół godziny przed kąpielą. Super babciny pomysł.

2019-08-06 15:29

Pati a może zakładasz po każdym myciu główki czapeczke??? Bo wiem że większość mam tak robi po kąpieli, a skoro jest w domu ciepło czy to zimą czy to latem to nie ma sensu zakładać, wtedy główka bardziej się poci i może być potęgowana ciemieniucha. A jak nie to, to może za krótko trzymasz oliwkę, bądź sam szampon z Zajki bo oliwke to tak 10-20 min się trzyma, a szampon z ziajki to tak 2 minuty się masuje główkę... potem się wyczesuje ... czasem to jest żmudna praca, ale jak to wogole nie pomaga to może odezwij się do lekarza, być może trzeba będzie podawać jakieś leki.

2019-08-06 14:59

Na ciemieniuchę bardzo ważna jest codzienna systematyczna pielęgnacja. Po kąpieli wcieraj w główkę oliwkę, a następnie wyczesuj szczoteczką dla dzieci, najlepiej z naturalnego włosia. Czynność powtarzaj często. W przypadku dużego problemu polecam BabyCap Ciemieniucha.Powinno się udać - trzymam kciuki

2019-08-06 08:52

Występowanie ciemieniuchy nie ma nic wspólnego ze sposobem karmienia. Tak kiedyś sądzono. Natomiast u 4latka to już dziwne aby występowała. Myślę że trzeba wtedy podjąć już inne kroki. Chyba że podstawowa pielęgnacja szwankuje i to efekt.

2019-08-06 07:45

Moja córeczka właśnie ma już dlugie włoski ale rzadko mamy ciemieniuche. Może też codzienne kąpiele pomagają bo dokładnie jej główkę myje :)

2019-08-05 12:07

Mojej znajomej synek miał ciemieniuche ona się pozbyła wszystkiego teraz ma jeszcze większe włosy ma 6m i ciemieniucha wróciła . Ja się pozbywam mojego wyczesuje cały czas żadne oliwki czy Ziaja nie pomaga . Kontrolajakosci też mi się wydaje że w tym wieku już powinno się leczyć bo to normalne nie jest

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna