result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Pielęgnacja (203 Wątki)

Kosmetyki do kąpieli noworodka

Data utworzenia : 2018-03-16 23:14 | Ostatni komentarz 2020-08-25 23:16

Kawin

2927 Odsłony
142 Komentarze

Drogie mamusie, jakie kosmetyki do kąpieli Wszego dzidziusia wybrałyście? Słyszałam, ze wiele kosmetyków uczula lub po prostu podrażnia skórę maluszka. Podzielcie się swoimi wyborami.

2018-03-18 12:24

Do kąpieli maluszka używałam płynu Oliatum Baby i jestem z niego bardzo zadowolona, bardzo wydajny oraz ma fajną konsystencję. Szamponu do włosów używałam już trochę później jak córka miała już więcej włosków na głowie. Evli wspomniała o blogo srokao, możesz tam zajrzeć, bardzo rzetelnie opisuje składy poszczególnych kosmetyków dla maluszka.

2018-03-18 10:42

Kawin ja probowalam różnych plynow, kremow dla synka jak z nivea, ziaja, bambino ale okazalo sie ze.synek mial problemy z skóra i mial.AZS dermatolog poleciła nam z dermedic plyn do kapieli lub z emolium ale u nas bardziej sprawdzil się dermedic Linum emolient

2018-03-17 11:40

Pierwszego synka kąpałam przez pierwszy miesiąc w Emolium, ponieważ miał bardzo suchą, pękającą skórę, a później przeszliśmy na kosmetyki Nivea Baby, z których jestem zadowolona, żaden z nich nie uczulał dziecka. Drugiego synka też kąpię i nawilżam emolientami, z uwagi na to, że po porodzie miał okropny rumień, do tego strasznie suchą i także pękającą skórę. Tym razem mój wybór padł na kosmetyki ELODERM. Używamy żelu do mycia oraz kremu do nawilżania (oczywiście od 1 d.ż.). Jest to moje odkrycie roku - tak bym powiedziała - kosmetyki rewelacyjnie nawilżają i natłuszczają dziecku skórę, po zaledwie kilku kąpielach skóra się całkowicie zregenerowała, nie łuszczy się i nie pęka. A skład mają zdecydowanie lepszy od Emolium :) Myślę, że później również przejdziemy na kosmetyki Nivea Baby, bo są już u nas sprawdzone :) Jeśli chodzi o pampersy i mokre chusteczki, pozostajemy wierni Dadom :) A przed spacerem i każdym wyjściem z domu smarujemy buźkę kremem Nivea Baby na każdą pogodę - również polecam :)

2018-03-17 08:17

U mnie do mycia i kąpieli Oillan Baby. Synek miał mocno suchą i wrażliwą skórę po urodzeniu, idealnie się nam ten produkt sprawdził i zupełnie złagodził dolegliwości. Nie trzeba było niczym więcej smarować czy natłuszczać. Do teraz go używam, czasem też Hipp Babysanft.

2018-03-17 07:47

https://canpolbabies.com/pl/forum/?f=6&t=396 Polecam poczytać, bo pisałyśmy już o tym temacie:)

2018-03-17 07:33

Ja na pierwsze miesiące życia synka wybrałam mało kosmetyków- czytałam opinie na blogu soroko-tam analizuje składy kosmetyków. Mojego synka nic nie uczuliło, a ja używam: -Babydream-żel do mycia ciała i włosków- z pompką - Babydream- krem na wiatr i mróz. -Badydream- chusteczki nawilżane sensitive, ale polecam przemywać pupkę samą wodą. - Pod pieluszkę kremik:babydream lub linomag. - Linomag zielony, ewentualnie sudocrem. U nas pieluszki sprawdziły się też te z Babydream-ale dopiero ok 4 miesiąca, a wcześniej najbardziej odpowiadały mi Pampers zielone. Także najlepiej kupić niewiele kosmetyków i obserwować skórę dziecka. Każde dziecko reaguje różnie na te kosmetyki i pieluszki, więc złotego środka nie ma:)