result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Pielęgnacja (203 Wątki)

Jak podnosić noworodka?

Data utworzenia : 2019-10-22 09:29 | Ostatni komentarz

Redakcja Canpol

3885 Odsłony
1053 Komentarze

Jesteś młodą mamą i masz wątpliwości jak prawidłowo podnosić noworodka? Nie martw się, to całkowicie zrozumiałe. W końcu maleńkie dziecko jest bardzo delikatne.

2019-10-22 09:39

ja nie używałam rożka. W szpitalu maluszek był w rożku bo każde dziecko było w rożku, ale jak wróciliśmy do domu to nie używałam . Za to wykorzystałam rożek do wozka. Jako taką kołderke :-) złozyłam go w prostokąt i wsadziłam do wózka, dzięki temu nie musiałam kupować dwóch koców

2019-10-22 09:36

Moje dziecko było za duże na rożek-miał 59 cm,a poza tym były upały. Kładłam go całego(tak wzdłuż,żeby i główka i nóżki były na) na zwykłej poduszce i tak go nosiłam

2019-10-22 09:35

Ja też używalam rożka , czułam sie pewniej podnosząc Szymka. Ale ponieważ było gorąco (Mały jest z czerwca) musiałam sie przemóc. I po kilku dniach zrezygnowaliśmy z rożka. Małemu też od razu się to spodobało:) Nie był taki skrepowany .

2019-10-22 09:34

Na początku używałam rożka do noszenia. Córka była malutka jak laleczka. Miała mniej niż 50 cm..Bałam się że ją połamię:))Jak poczułam się pewniej przestałam korzystać z rożka.

2019-10-22 09:29

Gdy bierze się takie maleństwo to warto po włożeniu rączek pod główkę i pupę odczekać chwilkę i dopiero je podnieść. Dziecko czuje się wtedy bezpieczniej.