Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Zabawa (213 Wątki)

Prezent na roczek macie pomysły ?

Data utworzenia : 2018-02-02 17:27 | Ostatni komentarz 2021-09-27 11:46

Aiisa

1955 Odsłony
45 Komentarze

Szukam pomysłów na prezenty na roczek mogą być też takie dla starszego dziecka trochę by mały dłużej się pobawil. Jakoś większego pomyślu niż jezdzika bujaczka nie mam a roczek tuż tuż. Chciałabym by to były prezenty które będą służyć małemu dłużej i którymi dzieci się bawią żeby nie leżała zabawka w kącie i się nie kurzyla.

2021-09-27 11:46

sesja to pamiątka na długie lata 

Konto usunięte

2021-09-24 11:31

Tak jak wyżej : scoot and ride, odkrywczy domek, mamy bujak, drabinka plus zjezdzalniaale to póki co stoi. 

synek 16mcy woli wspinać się na kanapy, krzesła itp.

 

Pewniakiem może być jeszcze tablica manipulacyjna i dobrze jest się nad nią zastanowić jeśli dziecko jeszcze jej nie ma. Zerknij sobie na stronę:

https://zamiasttabletu.pl/tablica-manipulacyjna-na-roczek

 

W sklepie mozna zamowić takie tablice dla dziewczynek i dla chłopców. 

2019-05-12 13:16

My dostaliśmy różne prezenty ale najoryginalniejszy był od chrzestnej- sesja zdjęciowa.Na początku byłam trochę nim zdezorientowana ale po wszystkim naprawdę byłam zachwycona.polecam

2019-05-12 13:10

Nasza córka na roczek dostała samochodzik do oddychania, ale nie chciała się nim bawić, zaczęła dopiero tak od 1,5roczku. Dostała też rower pchacz, który spełnił swoją rolę znakomicie. Corka nie potrafiła jeszcze chodzic, a nie znosiła spacerowki wiec sadzalam ją w rowerku i oprowadzalam wszedzie. PREZENT ZNAKOWITY WRDLÓĢ MNIE. U mnie w rodzinie na roczek daje się dziecku, złote kolczyki, złoty łańcuszek, bucik srebrny skarbonka z grawerem, smoczek ze srebra z grawerem lub ramka MOJ PIERWSZY ROCZEK.

2019-05-11 09:53

Asia lalka to raczej dla dziewczynki:) z perspektywy czasu pomysły bym miała:)

2019-05-09 23:40

Ja na roczek kupiłam Lalkę z wyszytym na sukience imieniem dziecka. Bardzo fajne są body i wszelkiego typu ubranka z napisem \" Mam roczek \", ale najbardziej polecam sztućce z grawerem. Piękna pamiątka:)

2018-06-27 22:19

Co prawda nie kupowałam jeszcze teczki dwulatka ale widziałam u kuzynki, że maluszek musi być nie co starszy, żeby ją ogarnął. :)

2018-06-27 08:19

Teczka dwulatka super, ale zdecydowanie dla starszego dziecka, więcej frajdy, zabawy, a i aspekt edukacyjny.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna