Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Zabawa (213 Wątki)

Ciekawe książki

Data utworzenia : 2019-02-21 13:39 | Ostatni komentarz 2024-03-22 19:54

karolina1103

3510 Odsłony
86 Komentarze

Drogie mamusię jakie polecacie książki do czytania rocznemu dziecku ?

2019-03-08 07:17

Kurcze mialam te puzzle w koszyku, mialam zamawiac, a tu -cyk- niedostepne... Musze poszukac teraz na innych stronach i chyba trzeb sie pospieszyc bo wyglada na to, ze ciesza sie popularnoscia :P

2019-03-07 22:55

Patrycja kupuj a nie pożałujesz mój młody ma trzy latka i uwielbia czytać o kropkach. :) Dla młodszych dzieci faktycznie ciężko bo ma strony papierowe ale i zadania są już takie np jak potrząsać książeczką. Michalina ja też mam zamiar kupić puzzle bo są one z Lego i książeczkami jego ulubionym zajęciem, no chyba że młoda mu przeszkadza. Ale wtedy bierze puzzle idzie do innego pokoju zamyka drzwi i układa.

2019-03-06 23:02

My wciąż przerabiamy „bardzo głodną gąsienicę” - książka z dziurkami więc świetna zabawa sensoryczna, ćwiczenia dla małych paluszków, strony o różnych długościach, piękne ilustracje, dla starszych: dni tygodnia, morał bajki, kolory. Znowu dla młodszych: też kolory, nazwy produktów spożywczych, opis gąsienicy. Obie jesteśmy zadowolone - książka w twardej oprawie, dwa formaty do wyboru, znakomicie nadaje się na prezent

2019-03-06 08:46

U nas hitem byl Pucio, nadal walkujemy go przed spaniem. Teraz planuje kupic Pucio Puzzle - nowosc na rynku. Swietnie wpasowuje sie w nasze gusta bo corka ostatnio pala zamilowaniem do puzzli, do tego niegasnaca milosc do Pucia... to moze byc hit :)

2019-03-05 11:23

U mnie zuza lubi też rymowane wierszyki. Zwykłe książki z bajkami też mam. Córka lubi jak się jej czyta przed snem. Zuza dostała jedną książkę z bajkami na roczek 365 bajek. Codziennie inna bajka może być. Ale są też inne bajki które córka lubi.

2019-03-04 22:22

Ostatnio zapisałam synka do biblioteki, jest najmłodszym czytelnikiem :) Jest bardzo bogaty zbiór książek dla dzieci, nawet dla takich maluszków jest dużo ciekawych pozycji. Książki synka zajmują w naszym domu bardzo dużo miejsca, a na razie ograniczam się z kupowaniem, co to będzie gdy będzie miał roczek albo dwa latka, chyba będziemy musieli kupić większe mieszkanie.

2019-03-04 22:04

Kasia a ja ciągle się zastanawiam nad Trzy kropki. Wiele pozytywnych opini o niej czytałam

2019-03-04 22:01

Zamarancza u nas Pucio i Kici Kocia to hity ale polecam Ci też książkę Trzy kropki https://www.ceneo.pl/53447096 młody ją uwielbia, no i seria o króliczku też https://www.empik.com/do-kapieli-kroliczku-muhle-jorg,p1148211561,ksiazka-p https://www.empik.com/spij-kroliczku-muhle-jorg,p1136425709,ksiazka-p https://www.empik.com/nie-placz-kroliczku-muhle-jorg,p1187276734,ksiazka-p

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna