Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Zabawa (213 Wątki)

Zabawy dla dzieci 12-18 miesięcy „Chodź, pomaluj mój świat”

Data utworzenia : 2019-10-22 09:31 | Ostatni komentarz 2021-04-22 14:26

Redakcja Canpol

8268 Odsłony
856 Komentarze

W co się bawić z dzieckiem w wieku 12-18 miesięcy? Poznaj sprawdzone pomysły na zabawy z maluchem. Sprawdź , jak przygotować samodzielnie masę solną.

2019-10-22 09:48

Zabawy z masą solną, to świetny pomysł... jak już gdzieś pisałam, mam dużo młodsze od siebie rodzeństwo i jeszcze kilka lat temu razem z młodsza siostrzyczką i mamą właśnie z masy solnej lepiłyśmy ozdoby choinkowe... a chyba 2 czy 3 lata temu, żeby nie skłamać mama zrobiła pewną innowację i robiłyśmy ciasto na pierniki a potem wycinałyśmy, lepiłyśmy i formowałyśmy przeróżne gwiazdki, serduszka i inne ozdóbki (oczywiście jadalne) na choinkę, które z ogromną frajdą dzieciaki później ściągały z choinki :)

2019-10-22 09:44

Mój starszy syn lubi bardzo plastelinę moja rodzina nazwała go plastuś . Siedział by całymi dnia i lepił ma 3 latka i wychodzi mu coraz lepiej .

2019-10-22 09:43

Banki sa super. Znalazlam kilka takich zabawek na allegro, napewno kupie jak bedzie starsza

2019-10-22 09:42

polecam także zabawy z bańkami mydlanymi- najlepiej na dworze, na trawie. Rodzice puszczają bańki, a dziecko próbuje je łapać i powodować ich pękanie. Może też na nie dmuchać by poleciały w inna stronę. Oczywiści dziecko też będzi chciało byś wytwórcą baniek- nalezy pozwolić mu spróbować, to dobre ćiwczenie oodechowe .

2019-10-22 09:40

Super jak w dużym sklepie są takie bawialnie dla dzieci :-) ja tylko zastanawiałam się jak tam jest? Czy do takiej bawialni wchodzi się z jednym rodzicem a drugi może np robić spokojnie zakupy? Pytam bo u mnie w miejscowości nie ma takich bawialni, ale planujemy z mężem przeprowadzić się tam gdzie on pracuje a tam już napewno będą :-)

2019-10-22 09:34

Dziś byłam na zakupach w reducie.Cóka czekała z tatusiem na placu zabaw, który jest w środku, a ja poszłam zrobić zakupy. I najbardziej spodobał się jej tunel. Chyba zakupię jej do domu tylko że z Ikea

2019-10-22 09:32

Dla mojego synka fajną zabawą jest tor przeszkód. Rozkładam kocyk jakieś piłeczki i inne zabawki,a on turla się między nimi i próbuje przedostać się na drugą stronę kocyka lub dywanu. Inną fajną zabawą jest budowanie klocków, lub składanie piramidy- misia lub kaczuszki. bardzo lubi też przytulać misie, kopać piłeczkę, i rysować kredkami, choć tego jeszcze dobrze nie opanował... Ale pierwsze rysunki już mamy ;-)

2019-10-22 09:31

Moje dziecko niestety lubi wszystkiego próbować co ma w rączce, trochę obawiam się tej masy solnej i farb, niby nie toksyczne ale jak się obje to nie wiadomo.Chyba jeszcze poczekam z takimi zabawami.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna