Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rodzice (138 Wątki)

Lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie

Data utworzenia : 2019-07-04 14:56 | Ostatni komentarz 2022-10-13 07:22

Megg

4711 Odsłony
72 Komentarze

Dziewczyny, czeka nas kilka wizyt wyjazdowych do specjalisty, w związku z czym poszukuję lusterka, w którym będę mogła obserwować synka w trakcie jazdy samochodem. Będę czuła się spokojniejsza prowadząc samochód i wiedząc, że on spokojnie śpi. Czy korzystałyście z takiego ułatwienia? Możecie polecić konkretne lusterko? Zastanawiam się nad: https://allegro.pl/oferta/lusterko-lampka-do-obserwacji-baby-monsters-pilot-7634582658 lub https://allegro.pl/oferta/besafe-lusterko-do-obserwacji-dziecka-pilot-lampa-7991911385 Będę wdzięczna jeśli możecie napisać coś o tych modelach lub polecić inne, które u Was się sprawdziły.

2019-07-05 16:49

To jest jakis wyrob innej firmy ale sygnowane logo osiemgwiazdek wlasnie ;) Takze chyba nigdzie indziej tych dokladnie nie znajdziesz - ale zapewne jakas firma produkuje takie lusterka i sprzedaje je pod swoja marka - niestety nie mam pojecia, jaka. Moze gdzies na tylach znajde producenta, ale opakowanie wyrzucilam juz niestety. Edit: foto

2019-07-05 13:51

Choć na zdjęciu widzę (nie da się odczytać nazwy) na dolnej ramie lusterka nazwę, jeśli mogłabyś potem sprawdzić to będę wdzięczna :)

2019-07-05 13:45

O widzisz! Taka cena za mega lustro jest o wiele przyjemniejsza :) Muszę poszukać czy u mnie w okolicy jest taki sklep, szukałam tylko na Allegro, a może jest sklep który prowadzi sprzedaż wysyłkową. Pomogłoby mi bardzo gdybym wiedziała jakiej firmy macie te lusterka, ale nie wiem czy pamiętasz?

2019-07-05 10:42

Aaa, no tak. Ale tu musisz wziac pod uwage, ze ta lampka i ramka na pewno zabiera pare centymetrow, wiec samo lusterko tez moze nie byc duzo wieksze. Klara mi ostatnio podwedzila miare krawiecka i nie moge znalezc... ale pobieglam z ekierka do auta i oto wymiary naszych lusterek: 30,5x19,5cm ! Jak kupowalismy to wlasnie sprzedawca nam mowil ze to najwieksze lusterka na rynku. Ale nie widze ich online, a nie wiem gdzie mieszkasz i czy macie moze osiemgwiazdek gdzies w okolicy zeby kupic stacjonarnie. Jedno lusterko kosztowalo 49zl. Zalaczam zdjecie. My jezdzimy fordem s-max, wiec wiem, o czym mowisz :D Poza przy takim duzym lusterku nie trzeba sie spinac ustawianiem go, bo nawet jak nie bedzie idealnie to i tak costam zobaczysz :) Zalaczam zdjecie

2019-07-05 10:04

MichuNi nie wiem czy lampka nam się przyda. Też pomyślałam o tym że mogę nią obudzić synka. Ale akurat wyszukiwałam największych modeli i tak się złożyło że one mają lampki. Ten model który podlinkowałaś ma wymiary 18,5 na 13,5, ja szukam nieco większego. Lusterko z pierwszego linka ma 29,5 na 20cm, drugie będzie podobnych wymiarów (muszę pisać do sprzedawcy, bo są podane tylko wymiary opakowania). Czemu takie duże? Mamy samochód kombi, sam w sobie jest długi i wydaje mi się żeby odpowiednio dobrze widzieć dziecko lusterko musi być dość spore. Poczekam jeszcze na opinie dziewczyn, może któraś korzystała i się wypowie.

2019-07-05 06:51

My mamy lusterka od osiemgwiazdek pod ich wlasna marka, ale nie widze ich online - sa najwieksze na rynku podobno. Wygladaja jednak bardzo podobnie do tych: https://osiemgwiazdek.pl/osann-lusterko-do-obserwacji-dziecka,3,735,838 W dlugie trasy nie jezdze z dziewczynkami sama, ale nawet jazda tych kilkadziesiat kilometrow jest zdecydowanie ulatwiona jak widze, co robia. Zwlaszcza po tej akcji z zakrztuszeniem Flory jestem bardzo wrazliwa gdy nagle jej nie slysze ;) Szczerze mowiac nie do konca wyobrazam sobie po co ta lampka, przy podanych przez Ciebie modelach, ale moze jestem dziwna i faktycznie sie przydaje. Ja bym sie bala ze obudze dziecko :P W kazdym razie sama idea lusterka do obserwacji jest mi bliska i szczerze polecam taki zakup, a co do modelu to juz indywidualna sprawa i chyba dosc drugorzedna ;)

2019-07-04 19:56

Ja nie korzystałam z takiego lusterka.Zawsze jednak gdy była potrzeba z synkiem gdzieś jechać to wołałam z kimś kto mógłby nam potowarzyszyć w trakcie jazdy i pomóc w razie potrzeby. Zdarzyło się,że musiałam kilka razy sama z małym jechać ,na szczęście były to krótkie trasy, jakoś sam wytrzymywał z tyłu ale gdy np.smoczek wypadł z buzi niestety musiałam gdzieś stanąć aby mu podać więc sama z nim w dłuższe trasy nie jeżdżę bo nie lubi ogólnie jeździć i mamy pod tym kątem z nim problemy :(

2019-07-04 19:22

Ja nie miałam takiego lusterka, ponieważ zawsze jeździł że mną mąż, a ja siedziałam obok fotelika. Mimo to uważam że to świetne rozwiązanie. Mama prowadząca samochód ma komfort psychiczny, jazda jest bezpieczniejsza bo mamusia nie stresuje się czy jej dziecko np: ulało, zakrztusiło się, zwymiotowalo. Gdyby coś się stało zawsze można szybko zareagować, zjechać na pobocze, zaparkować. Nawet jak zobaczymy że dziecko zasnelo to możemy uciszyć radio. Nawet kiedyś widziałam reklamę w Internecie interaktywnego lusterka, a nie miałam pojęcia że takie w ogóle są. Czego to nie wymyśla dla nas mam, abyśmy miały lepiej..:-)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna