Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rodzice (138 Wątki)

Drugie dziecko?

Data utworzenia : 2018-01-04 14:09 | Ostatni komentarz 2022-10-13 07:52

Aniamamaali

6005 Odsłony
325 Komentarze

Kochane, potrzebuję pomocy! Ostatnio ostro debatujemy z mężem na temat drugiej ciąży... On bardzo chce drugiego brzdąca. Jest świetnym ojcem i dobrze radzi sobie z córeczką. Ja jednak nie jestem pewna czy chcę... Z jednej strony marzę o następnym maluszku, ale z drugiej strasznie się obawiam. Córeczka daje nam popalić, ostatnio przechodzi trudny okres, mało śpi w nocy, a ja przez to ciągle chodzę zmęczona. W pierwszej ciąży na początku dużo spałam. Praktycznie całe dnie. Co jeśli w drugiej się to powtórzy? Raczej ciężko będzie mi uciąć sobie drzemkę przy biegającym już wtedy dziecku. W pierwszej ciąży przybyło mi trochę ciałka - do dziś walczę z nadprogramowymi kilogramami. Boję się, że w następnej ciąży przytyję jeszcze bardziej i, ze jeszcze ciężej będzie mi to zrzucić... Porodu jakoś się nie obawiam, choć był tragiczny, ale bardziej boje się tego co będzie po? Czy poradzę sobie z opieką nad dwójką? Jak się zorganizujemy na dwupokojowym mieszkaniu? A co z moim wolnym czasem? Teraz mam go niewiele, a potem? Mamusie, które mają dwie pociechy (lub więcej), jakie są wasze odczucia? Jak radzicie sobie z podwójnym obowiązkiem? Jak wygląda wasza organizacja? Lepiej było Wam z jednym, czy z dwojgiem? Dużo ciężej jest?

2018-02-03 23:12

Ewciaos14 Trochę boję się zacząć cieszyć, bo nie jestem mimo wszystko pewna tego testu. Nie chcę się rozczarować. Obawiam się, że jak zacznę teraz już myśleć, że jestem w ciąży, a potem okaże się, że jednak nie to się załamię. Dlatego staram się trzymać emocje na wodzy. Jeśli drugi test będzie pozytywny i ginekolog potwierdzi ciążę - wtedy będę mogła zacząć świętować :)

2018-02-03 23:09

Aniamamaali oj to wielkie GRATULACJE;-) nam za pierwszym razem nie wyszlo ale mialam spuzbiona miesiaczke o 10dni wiec zle obliczylam sobie dni płodne bo przez spóźniony okres przesunela mi sie rowniez data owulacji ale najważniejsze ze juz zad drugim razem sie udalo;-) i 8dni po stosunku test negatywny, puzniej 10dni po stosunku kreseczka taka malo widoczna ze musialam niezle nia poruszać i sie wpatrzec ze trochę niew wierzyłam a było to dzien przed spodziewana miesiączka i 2dni po spodziewanej miesiaczce druga kreska również bladziutka ale juz widoczna i jest ciaza, także Aniamamaali na 100%jesteś;-). Silver..oby wam wyszlo za pierwszej razem;-) powiedzenia;-)

2018-02-03 22:09

Zamaranczka dziękuję :) Silver, trzymam kciuki, że Wam też uda się najszybciej jak to możliwe ;) Jutro zrobię drugi test, zobaczymy, będzie 10-11 dni po owu, więc myślę, że już powinien pokazać dwie w miarę wyraźne kreski, jeśli to ciąża oczywiście.

2018-02-03 21:59

Ewcia nie stresuje się, myśl pozytywnie i daj nam koniecznie znać jak po wizycie u lekarza ;] Gratulacje potwierdzenia. Aniamamaali także gratuluję. :) Oby następny test lub beta wyraźnie wskazywały na ciążę :) Silver to Wam szybkiego \"strzału do celu\" :) Ale się rok fajnie zaczyna :)

2018-02-02 22:18

Dziewczyny serdecznie wam gratuluję!:) na pewno będzie wszystko dobrze, grunt to pozytywne myślenie. My na razie jesteśmy na etapie starań, mam nadzieję że również niedługo zobaczę dwie kreseczki na teście:)

2018-02-02 17:28

Ewciaos14 spokojnie kochana, wszystko musi być dobrze. Dziewczyny, ja również CHYBA będę ponownie mamą! Dziś rano zrobiłam test, 8 dni po owulacji. Test ma dwie kreski, ale jedna ledwo, ledwo widoczna, w sumie na pierwszy rzut oka nawet jej nie widać. W poniedziałek powtórzę test. Trzymajcie kciuki. Na razie wie tylko mąż i przyjaciółka, no i oczywiście teraz jeszcze Wy :) Na razie nie chcę się nastawiać, dopóki nie będę pewna z drugim testem. Jeśli drugi test pokaże to samo to umówię się do ginekologa na potwierdzenie. Rany, nie wysiedzę do poniedziałku.... :D

2018-01-31 19:35

emmka bardzo dziekuje;-). A ja dzisiaj.po pierwszej wizycie u ginekologa, ciaża potwierdzona;-) także.bardzo sie ciesze, ale wlasnie nie do konca bo to dop 6tydzień ciazy i jeszcze serduszka nie widac;( także trochę sie tym zalamalm bo znow bede zyla w niepewności czy wszystko w porzadku...ale 13lutego ide na następna wizyte i mam nadzieję ze bedzie wszystko dobrze i w porzadku.

2018-01-29 11:37

Oj, dziewczyny, trzymam kciuki żeby wszystko Wam się poukładało po Waszej myśli.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna