result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rodzice (73 Wątki)

Dodatkowe ubezpieczenie dziecka

Data utworzenia : 2018-05-16 15:48 | Ostatni komentarz 2020-09-07 15:41

Mama_Gratki

653 Odsłony
28 Komentarze

Dziewczyny, Korzystam z dodatkowego ubezpieczenia grupowego w pracy. Zastawiam się nad ubezpieczeniem również dziecka, ale usłyszałam, że mogę ubezpieczyć jedynie pełnoletnie dziecko. Dziwi mnie to, ponieważ wydaje mi się, że kilka lat temu ubezpieczali mnie rodzice. Wiecie coś na ten temat? Ubezpieczacie dziecko?

2018-05-27 08:08

My w swoich ubezpieczeniach mamy zapewnione wypłaty za chorobę dziecka, także dodatkowo nie ubezpieczamy, aż do czasu szkoły czy przedszkola, gdzie trzeba ubezpieczyć od nw.

2018-05-22 12:07

mama gratki widziałam na pewno coś jeszcze jak sobie przypomnę to dam znać :) nie wiem czy nationale nederlanden nie miał też takiego ubezpieczenia od wypadków ale głowy nie dam AXA na pewno ma i chuba też alians ma coś takiego ale musiałabyś porównać oferty bo wiadomo najlepiej wybrać pod siebie i najbardziej opłacalna. :)

2018-05-22 10:40

Tak, wiem że to prywatna opieka medyczna ale w ramach grupowego ubezpieczenia w pzu mam możliwość właśnie rozszerzenia o lekarzy. I o ie do samego pzu syna nie mogłam zgłosić o tyle do zdrowotnego już tak

2018-05-22 04:56

Aniam, lux med to prywatna opieka medyczna - nie ubezpieczenie. Oni niewypłacających odszkodowania za pobyt w szpitalu. Dzięki Aisa

2018-05-21 14:11

na rynku jest parę firm oferujących ubezpieczenie na życie, w któraś na pewno ma ofertę dla dzieci. Ja mogłam dopisać w pracy do ubezpiecznia zdrowotnego w lux med

2018-05-20 08:24

AXA widziałam https://axa.pl/biznes/zycie-i-zdrowie/optymalny-wybor-axa-pakiety/pakiet-moje-dziecko/

2018-05-20 07:02

Aisa, pamiętasz co to za firma ?

2018-05-19 22:15

mama gratki ostatnio widziałam reklamę ubezpieczenia właśnie dla dzieci niepelnoletnich od wypadków czy właśnie wizyt w szpitalu itd więc warto zapytać jeśli cię interesuje ubezpieczyciela.