Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rodzice (134 Wątki)

\"Ma to po mnie/po tatusiu\"

Data utworzenia : 2019-05-07 17:54 | Ostatni komentarz 2022-10-13 07:15

MichuNi

1637 Odsłony
36 Komentarze

Dziewczyny, ostatnio tak troche rozmyslalam o zyciu i swiecie... i zaczelam sie zastanawiac, co chcialabym, by nasze dzieci \"odziedziczyly\" po mezu, a czego nie, co chcialabym, by mialy po mnie, a czego zupelnie nie... Podzielcie sie ze mna, jak to u Was wyglada! Dla dziewczyn chcialabym, zeby odziedziczyly po mezu SPOKOJ, i umiejetnosc podejmowania decyzji. Nie chcialabym, zeby odziedziczyly przemiane materii - maz je polowe tego co ja, a waga stoi; ja potrafie zjesc 2x tyle :P Po mnie... chcialabym zeby odziedziczyly talent do jezykow, a nie chcialabym, by odziedziczyly kompleksy i cholerycznosc :D

2022-10-13 07:15

tak bliskość jest ważna , ale nie tylko dla maluszków, ale dla wszystkich 

Konto usunięte

2019-06-17 10:06

Czasem nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo duże znaczenie ma zaspokajanie potrzeb noworodka od jego pierwszych chwil życia. Nie tylko liczą się te potrzeby fizjologiczne jak karmienie, zmiana pieluszki ale potrzeba bliskości, czułości, bezpieczeństwa. Jesli oboje rodzice dają dziecku czułość, ciepło, przeznaczają dla niego czas to jest duża szansa, że ten charakter się ukształuje w sposób pozytywny. Relacja z rodzicami jest dla dziecka bardzo ważna w kontekście jego dorosłości.

2019-06-13 08:28

Justyna, ja tez uwazam ze jednak charakter sie ksztaltuje cale zycie. Co prawda zgodze sie, ze najwiekszy wplyw ma tu wlasnie dziecinstwo a takze jakies tam wrodzone cechy, ale ludzie potrafia zmieniac sie (nie na zasadzie rewolucji, o 180 stopni, ale bardziej na zasadzie ewolucji, stopniowo) przez cale zycie.

2019-06-12 14:02

Czy ja wiem czy charakter kształtuje się całe życie. Raczej to my w późniejszym wieku staramy się panować nad charakterem i nie wybuchnać niepotrzebnie, a kiedy jest potrzeba to nawet bardzo mocno zwrócić uwagę co niektórym osobom. Z biegiem lat człowiek sie uczy kiedy kogoś po prostu olac i nie brać sobie jego słów do serca.

2019-06-11 19:40

Justyna Charakter kształtuje się przez całe życie my jedynie możemy nakierować nasze dzieci na pewne zachowania

2019-06-11 19:32

No jasne, ze nie da sie zaplanowac, to tylko takie rozkminki i jak juz chyba wyzej pisalam - okazja do zastanowienia sie nad soba i nad partnerem, moze tez do tego, zeby sie troche wzajemnie docenic? :)

2019-06-11 19:16

Dobrze jest sobie porozmawiać. Moje dzieci po mnie mogą przejąć zdolność do przedmiotów ścisłych, żeby same podejmowały decyzję. Co mogą przejąć po mężu zdolnosci manualne i może charakter albo to też lepiej po mnie. Ale to tylko takie gadanie. Nie da się zaplanować co dziecko będzie dziedziczylo po rodzicach, a co po dziadkach.

2019-05-24 08:24

Ciekawa jestem skad sie ta sklonnosc do narzekania w nas Polakach wziela... Choc musze tez dla uczciwosci dodac ze nie tylko Polacy lubia ponarzekac, obserwuje troche niemieckie spoleczenstwo i oni to tez taki narod marudow, zawsze znajdzie sie punkt zaczepienia zeby pomarudzic, ponarzekac, do czegos sie przyczepic... Jasne, ze ja tez i chyba nikt na tym swiecie nie ma drogi uslanej rozami, zawsze sa jakies przeciwnosci, jakis powod zawsze sie znajdzie, jesli juz sie chce narzekac... tylko zastanawiam sie po co, no i czemu tak otwarcie? Ja np. jak juz faktycznie jestem zmeczona, zdenerwowana, nie wiem co mam robic itd. to tez narzekam... ale mezowi, a nie publicznie, zeby kazdy w otoczeniu wiedzial jak to ja nie cierpie i jak nie mam ciezko. A zwroccie uwage jak czesto sie widzi np w jakichs konkursach te postawe ktora przeszla juz do kanonu internetow pod mianem \"mam horom curke\"? Wiec z jednej strony idealizujemy, zeby swiat zazdroscil, z drugiej - niejednokrotnie dramatyzujemy, zeby caly swiat wspolczul. Czy to jest po prostu wolanie o uwage? Wydaje mi sie tez ze wlasnie to forum tutaj to jest taki troche wentyl bezpieczenstwa i nie musze narzekac i pisac mamie czy jakims znajomym 600km dalej ze sie dzisiaj nie wyspalam, bo i tak mi nie pomoga a moze czuliby sie zobowiazani... wiec sobie tak troche-anonimowo pisze tutaj, wylewam zale, niepewnosci i smutki, i zaraz jakos lzej.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna