Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża (372 Wątki)

Testy ciążowe

Data utworzenia : 2019-10-22 13:34 | Ostatni komentarz 2023-01-28 00:31

Konto usunięte

10764 Odsłony
1715 Komentarze

Paskowy, płytkowy czy w postaci flamastra? Podpowiadamy, czym się różnią dostępne testy ciążowe i ile dni po zapłodnieniu potwierdzą ciąże. Nie ufasz testom? Dowiedz się, jakie badania laboratoryjne musisz wykonać, aby dowiedzieć się czy jesteś w ciąży. Poznaj wysokość wskaźnika HCG po zapłodnieniu.

2019-10-22 13:44

masakra dla mnie aborcja to to samo co morderstwo... ja nie chciałam dziecka (tzn. chciałam ale nie tak wcześnie) i byłam totalnie zrozpaczona jak zrobiłam test... płakałam chyba dobry miesiąc ale w życiu by mi nie przyszło do głowy usunąć... mojemu mężowi też nie choć oboje nie byliśmy na początku zadowoleni.... uznaliśmy że to za wcześnie ale trudno pokochamy i dobrze wychoamy.... a teraz...............? kochamy naszą niunię nad życie... czasem stajemy przy łóżeczku i jak dwa głupki sie cieszymy jak ona słodko śpi :)

2019-10-22 13:43

marsela ja pracowałam z dziewczyną (33 lata miała) i jakoś rozmawiałyśmy o dzieciach (ja byłam w ciąży) i ona powiedziała że na razie nie chce dziecka,gdy zapytałam co by zrobiła gdyby wpadli to ona spokojnie odpowiedziała że by usunęła. Normalnie szok dla mnie. ja sobie tego nie wyobrazam

2019-10-22 13:43

Oska ja tez wole pozytywy i wole myśleć, że nawet jak mama poświęca się pracy i nagle widzi 2 kreseczki to dba o maluszka bo co on winny, raz gadalam z koleżanką i ona mi powiedziała że jej znajoma chce zrobić aborcję, ja oczy jak 5 zł i mówie Ty to tak spokojnie mowisz wiesz co to aborcja? a ona że ona rozumie znajomą bo oni nie mają pieniędzy. Brak mi slów. Ja może jestem za bardzo wrażliwa i rycze jak tylko słysze słowo aborcja ale moim zdaniem dziecko nie jest niczemu winne. I taka baba nie ma prawa zabierać życia nikomu. Według mnie powinny być surowe kary za aborcję a ludzie bardziej uświadamiani co znaczy to slowo i jak dziecko pozbawiane jest w łonie matki życia,

2019-10-22 13:43

arzana i to jest włąsnie temat rzeka, ja wolę skupić się na tych pozytywnych aspektach niż negatywnych, bo wiadomo są mamy, które robią testy i czekają na dwie krechy, ale nalezy tez pamiętac o kobietach które oddychaja z ulga jak widzą tylko jedną kreseczkę. Dlatego ja osobiscie wolę pozytywy

2019-10-22 13:43

Tak, ja do tych zrozpaczonych po teście również się zaliczam. Początkowo bardzo wiele kosztowało mnie oglądanie tych negatywnych testów, z czasem postanowiłam przestać je kupować i czekać co będzie, gdyż inaczej zapewne skończyłabym w szpitalu dla obłakanych,

2019-10-22 13:42

no jak na to nie patrzeć test ciążowy to baaardzoo dobry wynalazek, który niejedną mamę wprowadza w euforię

2019-10-22 13:42

marsela straszne z tą ciążą urojoną :( Biedni. Ja też mam znajomych co laaata się już starają i nic. Chcą adoptować ale trzeba długo czekać

2019-10-22 13:41

Moja koleżanka nie może zajść w ciąże...starają się długo o dzidziusia, miała już nawet ciąże urojona i na teście miała dwie blade kreski...szkoda jej... A siostra cioteczna mojego męża ma trojaczki, po tabletkach (tak mi się wydaje, bo wiem że brała, u n ich w rodzinie nie ma ciąży bliźniaczej wiec chyba po tych tabletkach)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna