result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (217 Wątki)

Jak przetrwać ostatnie tygodnie przed porodem :O

Data utworzenia : 2019-09-16 16:50 | Ostatni komentarz 2019-09-23 22:30

Haniowa__mama

421 Odsłony
37 Komentarze

Hej dziewczyny. Zostały mi 4 tygodnie do porodu, a wam? Do tej pory czułam się dobrze, ale teraz zmagam się dolegliwościami bolowymi takimi jak ból nogi i posladka, kręgosłupa i skóry brzucha. Powiedzcie jak wy przechodzicie ostatnie chwile będąc brzuchatkami i jak sobie radzicie?,

2019-09-23 22:30

Magicznypazur ale ja nie mówię o przypadkach gdzie są komplikacje i CC jest zapakowane. Tylko o tym że będzie się mialo CC ale ze względu na posladkowe ułożenie ale ciąża przebiega prawidłowo

2019-09-23 16:17

Też pierwsze słyszę żeby lekarze czekali do skurczy jak cesarka jest zaplanowana przecież nie wiadomo jest przyjdą skurcze chyba że są wywoływane oksytocyna ale to nie jest fizjologiczne nawet . Inaczej jak jest zagrożenie , a inaczej jak można \"poczekac\" z cięciem .

2019-09-23 15:29

Nie no przy zaplanowanej to mi się kazali oszczędzać zebym doczekała.

2019-09-23 14:29

aneczkaa006 ale jak się ma zaplanowaną cesarkę np. w 38 tc, to żaden z lekarzy przecież nie będzie czekał do skurczy u kobiety... Nie słyszałam o przypadku, że kobieta ma zaplanowane cięcie i lekarze czekali do skurczy...

2019-09-22 18:04

Natinka zgodzę się że jak ktoś ma zaplanowane CC to nie ma co takiej kobiety meczyc. Ale tak czasami jest że czekają do regularnych skurczy i wtedy od razu cięcie. Więc to nie jest moim zdaniem męczenie.

2019-09-22 17:53

Cc to też poród godny podziwu i w sumie jak już ma być zaplanowany to itak lepiej mieć cc bez bólu naturalnego porodu niż żeby wymeczyli kilka godzin a itak zrobili cc.

2019-09-22 12:13

Aiisa widocznie koleżanka nie miała na tyle mocnego tego rozejścia, bądź też jej się nie pogłębiało :) Natomiast ja z każdym tygodniem odczuwałam to mocniej i intensywniej. Najpierw lekarz stwierdził, że nic nie wyczuwa, a na kolejnej wizycie już tak i kość łonowa bolała mnie jeszcze bardziej, to może stąd decyzja. W środę mam kolejną wizytę, więc wszystko się okaże. Dziękuję dziewczyny, mam nadzieję, że będzie pozytywnie :)

2019-09-22 11:10

Magicznypazur trzymam za was kciuki :) jestem ciekawa Twojej opinii będziesz miała porównanie dwóch porodów . Chociaż ten pierwszy sn nie za ciekawie wspominałaś . Życzę Ci żeby wszystko przebiegło jak należy , rzeki mleka . :)