result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (218 Wątki)

Jak przetrwać ostatnie tygodnie przed porodem :O

Data utworzenia : 2019-09-16 16:50 | Ostatni komentarz 2020-01-25 17:49

Haniowa__mama

1591 Odsłony
187 Komentarze

Hej dziewczyny. Zostały mi 4 tygodnie do porodu, a wam? Do tej pory czułam się dobrze, ale teraz zmagam się dolegliwościami bolowymi takimi jak ból nogi i posladka, kręgosłupa i skóry brzucha. Powiedzcie jak wy przechodzicie ostatnie chwile będąc brzuchatkami i jak sobie radzicie?,

2020-01-25 17:49

Pati moja nie chce innego smoczka jak nie jest symetryczny. Z Lovi uwielbia z Canpol jeszcze weźmie. Ale jak pisałam musi być symetryczny.

2020-01-25 09:47

U nas podobnie ale z butelkami mieliśmy problem bo pierwszej nie akceptował , później dopiero zaczął ale inna firma . Jeżeli chodzi o smoczki to postawiłam na lovi bo mieli te mini dla wcześniaków idealne i innych nie chce używać ale wczoraj pogubił wszystkie smoczki , normalnie zapadają się pod ziemię hahha i dałam z Canpola i normalnie także chyba też mu odpowiadają . Bo próbowałam też bibsa , mambaby i wypluwał od razu 

2020-01-24 15:26

Megg jak zaszła taka potrzeba to czemu nie warto spróbować. Ale sama widzisz że po takiej czasie dziecko już nie chce nawet uczyć się prawidłowo ssać smoczek. Ważne że taka "zabawa" smoczkiem pomaga choć trochę 

2020-01-23 23:53

Dziewczyny ja tez się długo wahalam, ale synek ma problemy z zasypianiem, spodziewamy się tez ząbków wiec przy zasypianiu piąstka była ciagle obgryzana, a mimo to ze snem problem. Synek ma smoczek ale nie zasysa go tak jak powinien, często się nim poprostu bawi, gryzie, ciumka nim, jest o wiele spokojniejszy. 

2020-01-23 20:25

Aga to prawda czasami ciężko jest znaleźć smoczek który będzie odpowiadał. I właśnie tak zbierają się o nie wiadomo co z tym zrobić. U mnie na szczęście drugi smoczek okazał się strzałem w dziesiątkę :)

2020-01-23 14:05

Jestem podobnego zdania. Ogolnie to czytalam, że mamy zmieniają wtedy rodzaje smoczkow, a niekiedy jest tak, że żaden smoczek dziecku nie podchodzi i zostajemy z nie lada kolekcją. 

2020-01-23 12:59

Ja jeżeli dziecko by nie załapało na początku w pierwszym miesiącu to bym odpuściła i już nie próbowała podawać

2020-01-23 09:00

Ja też bym już nie podała, ale czasem dziecko jest tak niespokojne, że absolutnie nie potępiam...Ja osobiście bym się pewnie przemeczyla.