Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (440 Wątki)

Ciążowe \"hity\" i \"kity\"

Data utworzenia : 2017-07-18 10:14 | Ostatni komentarz 2023-08-18 09:36

Konto usunięte

16494 Odsłony
1642 Komentarze

Hej Dziewczyny! Ogarnął mnie dziś szał porządków i przeglądając ostatnio zakupione rzeczy zaczęłam się zastanawiać, czy i Wy kupiłyście sobie w ciąży, cos co miało Wam \"pomóc\", uprzyjemnić ten czas i się totalnie nie sprawdziło? A może macie takie ciążowe hity, bez których nie wyobrażacie sobie tych dziewięciu miesięcy? Moim hitem jest na pewno poduszka do spania dla kobiet w ciąży (kupiłam tę z firmy Motherhood). Na początku uważałam ją za zbędny zakup, ale po kilku nieprzespanych nocach w pierwszym trymestrze zdesperowana pojechałam do SMYKA i kupiłam pierwszą, która wpadła mi w ręce :) A jak to jest / było u Was? Czy jakieś produkty możecie polecić?

2020-06-19 21:20

Ja też w niebieskim pudełku miałam książkę z wierszami co odrazu czytałam mojemu synkowi. Fajne małe próbki bepanthenu to mam jej w torbie jak gdzieś jedziemy do pupki i nie muszę targać dużego opakowania. Także przydaje mi się. Jeszcze nawet go mam 

2020-06-19 20:08

W szkole rodzenia też dostałam torebki z niebieskiego pudełka

2020-06-19 16:30

Owszem probki to jest fajna rzecz jeszcze jak zdarzymi je zgarnac orzed porodem to warto je wsiasc do szpitala bo tyle miejsca nie zajmuja i mozna na dziecku wyprobowac dany kosmetyk ktory pozniej moze okazac sie tansza alternatywa ;) 

2020-06-19 15:55

Też uważam że jednak te pudełka to fajna sprawa. Zazwyczaj jest tak że już mamy przed narodzinami dziecka wszystko kupione jednak możemy sprawdzić czy nada się coś innego np. tańszego. 

Ja dostałam dwa takie różowe skarb malucha i właśnie niebieskie 

2020-06-19 15:26

Ja dostałam na szkole rodzenia niebieskie pudełko to była próbka pampersow dady,  butelka lovi i jakieś próbki maści na sutki. A w szpitalu dużo tego było, nawet z nivea dostałam, ale były tam tylko kołysanki na płycie. W niebieskiej pudełku miałam próbki pampersow,  kremów, książeczki, husteczki nawilżanie,  z pampersa taki fajny futerał,  a w środku próbka pampersow Pure i chusteczek;) także fajnie 

2020-06-19 00:51

Mi paczke wyslali pampersow czy cos ale to chyba jakies losowanie bylo z tych co dostali podwlko i zostawili dane to mi mail przyszedl i nieraz przychodzi i tyle. 

2020-06-18 23:55

Ja dostałam kilka reklamówek od położnej i pudełko już w szpitalu po porodzie. Nic szczególnego jednak każda chce dostać :D w moim pudełku była bardzo fajna książeczka z wierszami ulotki i próbki. 

Pati nigdy nie kontaktowali się ze mną tel ani nie wysyłali nic. Jedynie co to zarejestrowałam się na ich str i wygrałam w niebieskim konkursie zestaw emolium ;) a no i testowałam od nich butelkę nanobe 

2020-06-18 22:50

Ja miałam smoczki Nuka w niebieskim pudełku. Przy 2 dziecku musiałam się upomnieć a pielęgniarki odsyłała mnie jedna do drugiej że niby nie ma tych pudełek już a na koniec okazało się że jednak są w szafie... 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna