Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (436 Wątki)

Porod z mężem partnerem.

Data utworzenia : 2019-01-18 06:35 | Ostatni komentarz 2023-08-18 09:14

Konto usunięte

14297 Odsłony
1697 Komentarze

Witam was dziewczyny mam do was pytanie. Powiedzcie mi co sądzicie o porodzie z mężem partnerem który bardzo nie chce być przy porodzie zmuszać go nie zmuszać ja powiem wam szczerze ze nie wyobrażam sobie porodu bez niego, Natomiast boję się że ten cały widok porodu przerazi go na tyle że później nie będę go pociągać będzie czuć jakieś wstręt.

2022-02-24 12:05

macie rację najważniejsze, że to wszystko sie zapomina bo tak pewnie ludzkość by wyginęła :D ale czytając różne fora przed porodem też się bałam :D 

ja w obu przypadkach byłam nacięta, ale dopiero przy drugim porodzie szybko doszłam do siebie bo przy pierwszym było zakażenie i to był mega ból

2022-02-24 11:48

Podobno poród szybko się zapomina, ja już niektórych rzeczy nie pamiętam dokładnie, dobrze, że mąż był ze mną to on zapamiętał też trochę rzeczy

2022-02-24 11:40

Madzia podobno to ból niepamiętliwy, ja już powoli zapominam o tym i mam nadzieję, że ta trauma szybko minie:D

2022-02-24 10:51

Wyderka zawsze chrzciny kosztują rodziców dużo stresu a potem się okazuje że to zupełnie niepotrzebnie :)

Rozanett masz rację. Sama po przeczytaniu tej konwersacji obawiam się jak to może być jak się zdecyduje na 2 dziecko i poród SN

2022-02-23 22:51

XYZ zazdroszczę. :) W pierwszym porodzie miałam lekkie pęknięcia i nacięcie a w drugim pęknięcia 1 stopnia.

AgataAR mi ból jako tako po tym drugim porodzie też nie dokuczał. Mimo wszystko po nacięciu gorzej się czułam, 2 tyg dochodziłam do siebie a tyłek bolał tak, że usiąść nie szło. Po drugim i pęknięciach szybko się zebrałam i wiadomo dyskomfort był ale już chodziłam i siedziałam normalnie.

2022-02-23 11:28

Wyderka to ci współczuje, bo to nie fajne uczucie... 

XYZ to mozesz rodzić dzieci :D 

2022-02-23 11:03

yderka, to straszne.. bylas u lekarza z tym ?

ja na szczescie zostalam dobrze zszyta, jestem pol roku po porodzie a zero dyskomfortu

2022-02-23 09:44

Jak ktoś przed pierwszym porodem jest i poczyta tą konwersacje to może się nieźle przestraszyć :P

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna