Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (442 Wątki)

Waga w ciąży - ile przytyłyście?

Data utworzenia : 2017-09-06 22:00 | Ostatni komentarz 2023-11-24 10:47

Konto usunięte

16100 Odsłony
944 Komentarze

Kochane, czy dużo przytyłyście w ciąży i czy szybko udało wam się pozbyć zbędnych kilogramów po porodzie?

2019-01-25 15:05

No ja w tym troche siedze i chcialam wiedziec u kogo zamowilas :) A teraz to tym bardziej jestem ciekawa! Fajnie, ze sie zdecydowalas na takie szyte na zamowienie. ♡

2019-01-25 14:36

MichuNi bylismy sie konsultowac u fizjoterapeuty i doradzil nam kilka wersji-te nosidla szyja Panie. One są bezpieczne dla dzieci bo nozki prawidlowo rozstawione, pas biodrowy i cala reszta idealnie. I kupilam u jednej Pani. Dosłownie godzinę temu kurier mi przyniosl. Jest pieknie, mała chetnie w nim siedzi. Teraz zasnela a ja z synem ksiazeczki przerabiam. Juz na chwile obecna jestem zachwycona. Nawet naczynia umylam. Jest idealnie. Aiisa to faktycznie szybko i sporo przybieral. To moze Ty nie mleko a smietane 30%mialas ;) Dobrze, ze tak bo to cyciusiowe najlepsze dla dziecka

2019-01-25 14:32

Moja na 3 miesiace miala 7.550, a na 6 miesiecy 9.750. Na rok 12 kg :P A teraz ma 3 lata i wazy cos kolo 17kg.

2019-01-25 10:51

Mój się mały urodził. Mąż musiał szybko ubranka na 50 dokupić. A teraz 4.5 miesiąca i chodzi w 68/74. Waży 7700.

2019-01-24 19:10

Michuni u nas 7 kg było ponad jak miał jakos 2 miesiące szybko przybieral jak dobil do 10 to ręce opadaly A on na rączki.... szybko na początku też tyl niemal 2 kg na miesiąc później zwolnił.

2019-01-24 17:46

No mnie wlasnie chusta zycie uratowala, wiazalam mala i jakos moglam w miare funkcjonowac :P a pochwal sie, co kupilas? :)

2019-01-24 17:42

MichuNi też słyszałam,ze jak dziecko jest na piersi to nie można go przekarmic. Ale powiem ci, ze WOW 3 miesiace i 8kg. Sporo ;) Oj jest co dzwigac... A z dnia na dzien dziecko ciezsze a raczki jeszcze bardziej kocha ;) Ja dzisiaj nosidlo zamowilam i zobaczymy. Moze nareszcie bede mogla obiad przygotować i posprzatac.

2019-01-24 17:37

Oj Aiisa to kawal chlopa! 61 cm to juz naprawde wysoki maluch! No i waga tez niczego sobie :) Masz oczywiscie racje co do tych wyliczen, to jest jakos tam oparte na statystykach a wiadomo jak to z nimi jest... i jak widac czesto zdarzaja sie bledy w tych szacunkach. Patrycja, nam tez ludzie mowili ze taki pulpet ro slodki i ok, chociaz byl moment ze sie martwilam ze przekarmiam albo co... no ale karmilam tylko piersia, na zadanie, pediatra tez mowila ze wszystko ok i ze przystopuje... ale to noszenie na rekach 3 miesiecznego malucha co wazy 8 kg to do latwych nie nalezy, musze przyznac. Smialam sie bo maz marudzil wieczorami ze go rece bola... facet. A ja kobitka 52kilo i targalam to dziecko calymi dniami :P

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna