result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (134 Wątki)

Dzień Matki

Data utworzenia : 2017-05-26 13:47 | Ostatni komentarz 2017-06-01 12:06

Joanna_J

953 Odsłony
9 Komentarze

Dziewczyny w tym szczególnym dniu życzę Wam wielu radosnych chwil z Waszymi pociechami. Jak spędzacie ten szczególny dzień? Wasi mężowie/partnerzy przygotowali coś dla Was wspólnie z dziećmi? Mamy przedszkolaków i i dzieci chodzących do żłobków, byłyście na jakiejś akademii z okazji Dnia Mamy? Ja byłam wczoraj u synka w żłobku na uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty i powiem Wam, że było to mega wzruszające, patrzeć jak maluchy śpiewają piosenki, recytują wierszyki i tańczą dla rodziców. Ach no i dostałam od synka odcisk jego rączki ozdobiony cekinami, koralikami i guzikami. Mega pamiątka :)

2017-06-01 12:06

pereska28, przynajmniej już wiesz czego się spodziewać i że lepiej być przygotowaną wcześniej, a nie nastawiać się dopiero na wrzesień Ostatnio był Dzień Matki, a dziś Dzień Dziecka, także wszystkim Waszym pociechom, tym będącym już na świecie i tym jeszcze w brzuszkach życzę wszystkiego najlepszego, przede wszystkim dużo zdrówka i radości (a Wam Mamusie i Tatusiowie (a przecież wszyscy jesteśmy dziećmi) również zdrówka, radości i cierpliwości do Waszych Maluchów).

2017-05-31 08:54

Joanna_J termin na 7 września, ale lekarz znając kobietki w mojej rodzinie i ich wcześniejsze porody, wątpi że dotrwam do września i kazał być przygotowanym już w sierpniu (dzieciaki u mnie w rodzinie to 99% co najmniej 2 tygprzed terminem :))

2017-05-30 16:02

Ze sporym opoznieniem niestety, ale i ja wszystkim Mamom zycze samych pogodnych dni, dobrych chwil, zdrowia, mnostwa sily i usmiechu - tego na wlasnej buzi, i tego na buzi naszych maluchow! ♡

2017-05-27 00:04

My sprawilysmy niespodziankę babci (mojej teściowej) z naszą 5-dniową kruszynka pojechaliśmy pierwszy raz gdzieś dalej i nasza mama się ucieszyła z niespodzianki na dzień matki bo wnuczka ją piereszy raz odwiedziła ;) wszystkiego najlepszego!

2017-05-26 22:22

Mamusie w tym naszym dniu Wszystkiego najsłodszego ;)

2017-05-26 19:53

Życzę wszystkim Mamusiom wszystkiego najpiękniejszego :)

2017-05-26 16:11

Również podpisuję się pod wcześniejszymi życzeniami i wszystkim Mamom Canpolu, wszystkim obecnym tu (przyszłym i będącymi już mamami) Mamom życzę wszystkiego najlepszego. Dużo szczęścia, radości z Maluchów i cierpliwości.

2017-05-26 15:48

Kopniaki to też miły prezent na Dzień Matki- prezent na miarę i możliwości Twojego malucha :) A kiedy będziesz tulić maluszka? Na kiedy masz termin?