Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Opinie testerek edycji czerwcowej programu testowego 2023 - piłeczki sensoryczne, piramidka sensoryczna, klocki sensoryczne, gryzaki i grzechotki sensoryczne, książeczka BabiesBoo

Data utworzenia : 2023-08-11 13:31 | Ostatni komentarz 2024-01-14 15:54

MamyCanpolu

734 Odsłony
25 Komentarze

Zapraszamy testerki do podzielenia się opinią o poszczególnych zabawkach sensorycznych z zestawu: 

  • piłeczki sensoryczne
  • piramidka sensoryczna 
  • klocki sensoryczne
  • gryzaki sensoryczne
  • grzechotki sensoryczne 
  • książeczka sensoryczna Babiesboo

2023-08-23 21:18

Zestaw produktów do testowania bardzo nam się spodobał i wywołał wiele zabawy nawet u starszaków. Moja najmłodsza córka od razu polubiła gryzaki sensoryczne i grzechotki, które idealnie pasują do małych rączek i wywołują jej duże zainteresowanie. Starszaki zajęli się klockami, które bardzo fajnie się układa, ściska lub turla. Dużo zabawy dostarczyła nam też sensoryczne piłeczki i piramidka. Książeczka została dokładnie oglądana przez starszaki ale nie mogę się doczekać kiedy pobawi się nią najmłodsza córka. Wszystkie produkty w 100 procentach spełniły moje oczekiwania i jestem z nich zadowolona. Książeczkę nawet mam w planie kupić na prezent dla nowego członka rodziny :) Polecamy !

2023-08-17 00:26

  • Piłeczki sensoryczne

6 miękkich piłeczek – każda w innym kolorze z innymi wypustkami.  Wspomagają rozwój zdolności manualnych – dziecko może je łapać, zgniatać lub nimi rzucać. Nie odkształcają się – szybko wracają do oryginalnego kształtu. 

 

  • Piramidka sensoryczna

Składa się z 6 elementów o różnej wielkości, kolorystyce i z różnymi wypustkami. Każdy element - dzięki temu, że jest mięciutki może posłużyć jako gryzak. Układając piramidkę dziecko uczy się dopasowywania rozmiarów kółek, poznaje różne kształty dzięki zróżnicowanym wypustkom, uczy się cierpliwości i rozwija zdolności manualne. Bardzo ciekawy produkt dla najmłodszych dzieci. 

 

  • Klocki sensoryczne

Kolejny bardzo ciekawy produkt – idealny nie tylko dla maluszka, ale i dla starszaków. Wykonane są z mięciutkiego materiału, dziecko może je zgniatać, przy zgniataniu klocki wydają dźwięki co stanowi dodatkową atrakcję. Każdy klocek jest w innym kolorze, zawiera różnego rodzaju kształty, cyferki czy zwierzątka – co jest dużą atrakcją dla starszych dzieci. Wspierają rozwój zmysłów i umiejętności chwytania czy też dopasowywania do siebie kształtów. Idealnie nadają się na prezent. 

 

  • Gryzaki sensoryczne

Wykonane z lekkiego materiału – dziecko łatwo je łapie w rączkę. Łatwe w utrzymaniu czystości. Można je zgniatać i zawsze powracają do oryginalnego kształtu. Przydatne w okresie ząbkowania – gdy dziecko odczuwa bardzo silną potrzebę gryzienia.  

 

  • Grzechotki sensoryczne

Przyjemne kolory zabawki - nasz ulubiony to ten w kontrastowych barwach. Grzechotki są leciutkie, dziecko nie ma problemu z ich chwyceniem – są odpowiednio dostosowane do małych rączek. Ciekawy produkt do nauki chwytania, a także wsparcia rozwoju manualnego dziecka, przydatny także w trakcie ząbkowania.

 

  • Książeczka sensoryczna Babiesboo

To jest jak dla mnie numer 1! I must have wyprawkowy. Pięknie wykonana książeczka pod kątem jakości. Bardzo ciekawy dobór różnych materiałów i struktur, tak aby wspomóc rozwój małego człowieczka - zmysł wzroku, dotyku i słuchu. Stanowi również pomoc w treningu umiejętności manualnych. Kontrastowe kolory przykuwają uwagę już najmniejszych niemowlaczków. Lusterko bardzo przydatne przy kładzeniu na brzuszku - dziecko z zainteresowaniem patrzy na swoje odbicie i się nie denerwuje przy układaniu w takiej pozycji. Bardzo urocze obrazki misiów i dodatkowo maskotka mini misiaczek na jednej ze stron. Bardzo przemyślany produkt. Jestem nim zachwycona. 

2023-08-14 21:29

No dzieci lubią ja np jak już nie mogę zapanować nad Olkiem a chce go przetrzymać przed spaniem to po prostu mu daje lusterko 

2023-08-14 14:53

mama Laurki co do zamknięcia u nas sie bardzo dobrze trzyma niema problemu z rzepami, co do lusterka no cóż;) małe dzieciaczki chyba uwielbiają swoje odbicie;) bo moja też uwielbia sie przygladac w lusterku;) 

2023-08-14 14:51

Klocki kontrastowe

Jak dla nas zabawka nr.1

klocki są miękkie jednak nie na tyle aby nie móc z nich budować wieży;) 

Klocki świetnie się sprawdzają jako zabawka do budowli jak i do rzucania wkładania do buzi podczas nieszczęsnego ząbkowania;) czy też poznawania różnych faktur na każdej ściance klocka (cyferki zwierzątka czy też zwykłe wypukłości sprawiają ze dziecko się nimi bardziej interesuje) w naszym przypadku zabawka na dłuższy czas;) nie na przysłowiowe 5 minut ;) przyznam że i dorośli chętnie sięgają po te klocki bawiąc się z malutką;) 

przyszłościowo rozwijające naukowo poprzez rozwijanie umiejętności prostych działań matematycznych.

Samo opakowanie solidne a klocki w nim  prezentują się  świetnie co powoduję ze staną się niezwykłym prezentem dla maluszka już w wieku  6 miesięcy co nie znaczy ze nie nadają się dla starszaka;) wręcz przeciwnie;) 

 

Piłeczki

Jak dla mnie zarówno klocki jak i piłki mają bardzo fajną barwę kolorystyczną nie wspominając o fakturze tych zabawek;)

Świetne do rzucania najczęściej w kogoś;) jak również do wiaderka czy do celu;) turlania oraz gryzienia;) 

To co mogę powiedzieć te piłki się nigdy nie nudzą ;) to już drugi nasz zestaw i im więcej tym lepiej;)

wg mnie będą świetnym prezentem dla malucha;) zabawka na dłuższy czas;) od malucha po wiek starszy;)

 

Gryzaczki

Gryzaczki są mega leciutkie małe i poręczne dla malutkich dzieci , świetnie się  sprawdza dla dzieci które uczą się chwytać;)

 barwa gryzaków pasująca do obu płci;)

 

Piłeczki silikonowe 2 sztuki

U nas się sprawdziły jako piłki do rzucania;) nasz szkrab kilka razy włożył gryzaczki do buziaka po czym oceniła że lepszą funkcją będzie rzucanie piłeczek;) no i niech tak bezie;D - ważne ze jest zabawa;)

świetna zabawka piłeczki fajnie się odbijają a pomysł z włożeniem np. mniejszej piłeczki lub zabawki do wewnątrz piłeczki, to nie lada wyzwanie dla malucha jak to stamtąd wyciągnąć;)

Fajna zabawka aczkolwiek lubiąca przyciągać pyłki, więc należy szczególnie zadbać o czystość zabawki.

 

Piramidka

Piramidka to uzupełnienie kolekcji klocków jak i piłeczek;) 

Po raz kolejny jestem zaskoczona wielkością produktu;) czasami zdjęcia w necie potrafią źle odwzorować wielkość produktu;) co nie znaczy że na niekorzyść wręcz przeciwnie, wieża jest niewielkich rozmiarów dzięki czemu maluch świetnie radzi sobie z układaniem małych krążków, które bez problemu się łączą.Warto zaznaczyć ze wieża jest przeznaczona już dla najmłodszych ciekawych świata niemowląt które ukończyły 6 miesiąc życia dzięki czemu okrągłe kolorowe elementy z różną fakturą zaciekawiają malucha który bada każdy krążek z zaciekawieniem;) mogą posłużyć jako gryzaki;)

 

Książeczka z pandą

Najbardziej byłam ciekawa książeczki, muszę przyznać że książka wykonana naprawdę solidnie na wysokim poziomie ;) odpowiednio przemyślana i stworzona tak aby zaciekawiła malucha;) nasz najmłodszy członek  rodziny  nie zbyt tolerujący książki muszę przyznać że był zaciekawiony dosyć mocno co ta panda ma za zadanie w tej książce;) 

to co nieco denerwowało czytelnika to zbyt krótka tasiemka mocującą misia do książeczki;) bo przecież panda mogła by wyjść z książki chociaż na chwile;) ogólnie bardzo fajny pomysł na pluszową czytankę, szkoda ze nie ma elementów dźwiękowych ;/ ale i tak ją polecam;D

2023-08-14 10:36

A powiedzcie mi dziewczyny trzymam wam to zamknięcie w książeczce bo mi kiepsko ?

2023-08-11 21:37

Myślę że każde dziecko zarówno małe jak i to większe będzie zadowolone z lusterka i je zainteresuje 

2023-08-11 15:15

U nas (3miesieczna córka) póki co najlepiej sprawdzają się gryzaki sensoryczne. Miły w dotyku silikon, ładnie wykończone zabawki. Córka z chęcią łapie do rączek, pcha do buzi. Na chwilę obecną bardziej jest zainteresowana żółtym niż bordowym. Nie boję się, że zrobi sobie nikim krzywdę, bo są delikatne i miękkie, co przy jeszcze chaotycznych ruchach rąk jest bardzo ważne. Gryzaki są fajne duze, dzieki czemu dziecko może złapac w dwie rączki, ale nie są ciężkie, wiec jedną ręką również da radę podnieść. Zdecydowanie jestem zadowolona ;)  

 

Pozostałe zabawki pooglądała z zaciekawieniem, ale czekają aż troszkę podrośnie :) dużo frajdy sprawiło lustereczko w miękkiej książeczce :) wtedy będę dodawać kolejne opinie 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna