result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (193 Wątki)

Odciąganie pokarmu

Data utworzenia : 2019-10-22 09:26 | Ostatni komentarz

Redakcja Canpol

3698 Odsłony
1413 Komentarze

Czy za pomocą laktatora można wyciągnąć wklęsłą brodawkę? Jak odciągać pokarm z piersi ręką? Poznaj sytuacje, w jakich warto skorzystać z laktatora. 

2019-10-22 09:32

Ja mam laktator ręczny. Przy pierwszym dziecku średnio się sprawdzał,ale to raczej ja robiłam coś nie tak, bo po jakimś czasie było już całkiem nieźle. Teraz jestem z niego bardzo zadowolona i wykorzystuje go na maxa.

2019-10-22 09:28

Dla mnie odciąganie pokarmu było katorgą!Gdy musiałam to robić, wcześniej nakładałam na piersi ciepłą pieluszkę lub brałam ciepłą kąpiel, wtedy odciąganie szło troszku lepiej!

2019-10-22 09:28

Ja dostałam "w pożyczkę" od przyjaciółki laktator elektryczny i mimo iż z początku nie mogłam się przyzwyczaić i używałam go raczej niechętnie - głównie ze względu na bolesność brodawek w takcie karmienia - to z czasem okazał się bardzo przydatny:) choć muszę uczciwie przyznać, że nie odciągał pokarmu do końca.

2019-10-22 09:27

Choć bym nie wiem jak się starała nie umiem ściągać pokarmu. Jeszcze w szpitalu położne widząc mój nawał mleczny chciały żebym ściągała pokarm dla innych dzieci których mamy nie miały mleka. ściągałam najwyżej 10 ml . Położne nie mogły w to uwierzyć,bo gdy przyciskały moje piersi mleko lało się strumieniami. Do tej pory nie umiem go ściągać

2019-10-22 09:26

Przy nawale ręką bym pewnie dała radę, ale tak zdecydowanie jestem za laktatorem.Miałam akurat ręczny i bardzo sobie chwalę. Na moje potrzeby był idealny. Są mamy które wolą elektryczny,ale to kwestia indywidualna.