result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (79 Wątki)

Smoczek

Data utworzenia : 2018-02-12 09:17 | Ostatni komentarz 2021-01-27 14:34

stalowawola11

5003 Odsłony
226 Komentarze

Cześć.mam pytanie córka ma 5 miesięcy i my nadal używamy smoczka 1+ Pani w sklepie mi powiedziała że to jest dla dzieci od 0-3 msc uważacie że powinnam jej zmienić na większy?Mamy z agenta butelkę ale gdy raz z innej większy smoczek wzięłam to się dlawila,ciągle pije mleczko A mleko jest rzadkie i jej widzę że nie przeszkadza taka mała dziurka.a wy jakie smoczki używacie?

2019-09-29 21:29

Moj pierwszy synek pamietam hak zmieniłam mu po 3mc ba większy ale ciagle go wypluwal i plakal a zmniejszy chciał..wiec postanowiłam zmienić mu pozniej i jak mial ok.5mc to dop dalam mu smoczek od 3-6mc a drugiemu synkowi zmieniłam tak jak sie powinno i chciał bez problemu.

2019-09-29 11:50

Przy smoczkach uspakajających czasami jest tak że źle im złapać że nauczyli się krótszy chwytać i długi źle chwycić

2019-09-28 23:12

Tak samo że zwykłym smoczkiem do uspokajania, niektóre dzieci później przechodzą na większy rozmiar. Synek z początku się dławił większym smo zki, dopiero po jakimś czasie, dawałam mu na zmianę taki i taki nauczył się do większego.

2019-09-28 20:43

To prawda ale wtedy domo że dziecko od razu się nie nauczy i będzie na początku się ksztusić. Ale jak długo będzie to trwać to rzeczywiście dziecko może nie być gotowe na zmianę

2019-09-27 22:05

Jak zmieniasz smoczek na większy, obserwuj, czy dziecko radzi sobie z przepływem, czy się nie krztusi. Niektóre dzieci potrzebują więcej czasu, by przejść na większy smoczek.

2019-09-26 16:01

Dokładnie tak. Zawsze możesz spróbować i zobaczyć czy nowe będzie pasował dziecku. Jeśli zobaczysz że nie przynosi to efektu wrócisz do poprzedniego

2019-09-21 22:12

Powinnaś zmienić. Ja najpierw uzywalam 0+ potem 3+ a teraz mamy 6+ i tak samo mamy do kaszki 6+..trzeba przyzwyczai dziecko do coraz większych dziurek żeby nauczyło się pić z większych dziurek a potem kubeczka

2019-01-07 10:59

To zależy od dziecka, bo przedziały są orientacyjne. My używamy skoczków canpola. Aktualnie córka ma skończone 6 miesięcy. Próbowaliśmy jej zmienic smoczek na 6+ jednak bez skutku. Córka zaczęła plakac, musiałam zmienić smoczek na poprzedni. Mała od razu zabrała się za jedzenie. Więc ze zmianą smoka jeszcze poczekamy. Gdy zauwaze, że córka złości się podczas jedzenia to wtedy spróbuję zmienic na 6+