result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (79 Wątki)

Do kiedy wzbudzać dziecko w nocy?

Data utworzenia : 2018-07-28 21:59 | Ostatni komentarz 2020-05-21 21:47

Jamajka08

4695 Odsłony
216 Komentarze

Witam. Karmię butelka co 3 godziny.kiedy można zacząć robić większe przerwy w nocy i kiedy można zacząć odzwyczajac dziecko od nocnego karmienia?

2020-05-12 21:40

Dzięki dziewczyny za radę. Robi mi się coraz większy problem bo w nocy bez cycka nie da rady i potrafi tak ciumka dobrą godzinę. Co tylko wyciągnę to jest płacz. Więc myślę że smoczek jednak musi przyjść na stałe. Tylko że te smoczki co mam to już sie nie na dawaja bo były do 3 miesiąca , zakupie jednego nowego właśnie z lovi bo pełno osób poleca i zobaczymy co będzie się działo. Nie myślałam że będzie z tym taki problem bo cieszyłam się nawet że smoczka nie chce a teraz widzę że jednak będzie mus go wprowadzić 

2020-05-11 09:02

OliwiaB mój synus nie długo przed urodzeniem córki rozstał się ze smoczkiem i też obawiałam się co to będzie ale nie interesuje się nim wogóle 

Może być tak że w szpitalu nie będzie chciała smoka moja mała np. nie chciała bo nie umiała go ssać dopiero po paru dniach załapała 

2020-05-10 21:06

Oliwia a może będzie się tylko bawić. U siostry niby dwie córki bezsmoczkowe a jak jakiś się znalazł to jako zabawke albo gryzak traktowały 

2020-05-10 07:23

Co do smoczka, ja byłam mega przeciwna. Trwało to jakoś 2 miesiące ;-) i daliśmy smoczek. Nie wpłynęło to negatywnie na laktacje, bo karmiłam rok tylko piersią. 
A właśnie przekonało mnie to, żeby dać smoczek, że córka spędzała długie godziny przy piersi. I nie piła tylko ciumkała sobie do snu ;-) Na szczęście u Nas nie było problemu i mała pokochała smoczek. Bałam się też, że będzie problem z odsmoczkowaniem, ale jak skończyła 18 msc, to po po prostu dostawała tylko do snu, a po kilku tygodniach pojechała do babci i pies zjadł ;-) Także problem sam się rozwiązał. Opowiedzieliśmy jej historię, że smoczka nie ma bo piesek zjadł i że teraz będzie bez smoczka. Był płacz przez 2 dni i zapomniała o nim.

Chociaż teraz przy kompletowaniu wyprawki dla drugiej córki, wynalazła smoczek ;-) i go chciała, więc mam nadzieję, że jak pojawi się siostra to nie będzie jakiegoś kryzysu.

Co do tego, że dziecko nie chce. To są dzieci, które nie akceptują smoczków. Są dzieci którym pasuje tylko jeden smoczek. U Nas córka akceptowała tylko Lovi i żadnego innego. 

Co do drugiej córki. To tym razem zabieram smoczek do szpitala i zobaczymy czy będzie chciała czy nie. Ale ja jestem z tych osób, że jak dziecko nie chce to go nie zmuszam na siłę do niczego.  

2020-05-07 21:30

Magicznypazur to ile miała jak w końcu się przekonała do smoka? 

2020-05-04 22:16

Maigicznypazur to super. Zawsze to Tobie lżej 

2020-05-04 21:58

aneczkaa006 tak, akceptuje :) 

2020-04-29 22:04

Magicznypazur to udało wam się i akceptuję smoczek tak? Już nie macie z tym problemu?