result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (79 Wątki)

Dokarmianie noworodka mlekiem sztucznym i naturalnym

Data utworzenia : 2019-10-22 21:25 | Ostatni komentarz

Redakcja Canpol

2636 Odsłony
1120 Komentarze

Myślisz już o karmieniu swojego maluszka? Zastanawiasz się jak to robić i kiedy go dokarmiać? Poznaj zasady dotyczące dokarmiania noworodków u niemowlaków.

2019-10-22 21:36

ja swojej córki nie dokarmiałam najadała sie tym co wyssała

2019-10-22 21:32

ja rowniez dziecko dokarmialam od samego poczatku ale wychodzilam ze stwierdzenia ze choc mala bedzie pila troche mojego mleka to i tak bede ja przykladac do piersi i tak wlasnie sie stalo wolalam aby mala choc kilka kropel mojego mleka pila niz wcale !!! ale niestety okolicznosci wynikly ze musialam ja calkowicie odstawic ;(((( nie moglam sie z tym pogodzic bo bardzo chcialam ja karmic piersia

2019-10-22 21:31

no właśnie... ja bardzo chciałam a karmiłam tylko miesiąc...... później miałam deprechę że nie potrafie własnego dziecka wykarmić....

2019-10-22 21:30

ja również planuję karmić naturalnie, ale jak często czytam na różnych stronach, różnie to wychodzi po porodzie, można bardzo chcieć a i tak jest baardzo trudno :/

2019-10-22 21:29

u mnie bylo malo ale przy kolejnym dziecku juz wiem co powinnam robic by bylo go duzo

2019-10-22 21:27

uu mnie pokarmu moało to nie było wrecz przeciwnie mogłam chandlowac tym mlekiem ze sie tak wyraze

2019-10-22 21:26

Ja niestety strasznie schudłam.Od pewnego momentu byłam sama no i mała miała apetyt jak wilk. Siedziała przy cyccu non stop, a ja niestety dośc często zapomniałam o czymkolwiek żeby sobie wziąc do jedzenia na ten czas..a jak nie jadła to ciągle coś i bywało ze pól dnia nic nie jadła i nie piłam bo nie miałam czasu..przez to zaczął mi zanikać pokarm no i musiałam wprowadzic mleko sztuczne..trochę żal, ale udało się z jednej strony, bo dzieki takim manewrom karmiłam mała jesli dobrze pamietam do 7 miesiąca.tzn ostatni miesiąc to było 1-2 razy cyc na dobę z dobitka butelkowa ale i tak niexle.

2019-10-22 21:25

ja niemal od samego początku musiałam dokarmiać małą mlekiem modyfikowanym, bo miała taki apetyt i pomimo moich wysiłków pierś jej nie wystarczała