result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Pielęgnacja (201 Wątki)

W czym prać dziecięce ciuszki?

Data utworzenia : 2017-07-12 23:02 | Ostatni komentarz 2020-08-21 21:45

anetka48

6458 Odsłony
418 Komentarze

Witam drogie mamy. Mam pytanko. Przygotowuję się do prania ciuszków dla maluszka, które przyjdzie na świat. Chciałabym się doradzić w czym mogę dziecięce ciuszki wyprać? W płynie do prania kłębuszek np. lub kapsułkach i użyć płynu do płukania dla niemowląt?Słyszałam różne opinie. Pomóżcie.

2020-08-21 21:45

Rena dokładnie aż mi sir przypomniał kot sąsiadki wylawiajacy z garnka z zupy kiełbasę 

2020-08-20 22:39

My praktycznie też nie używamy śliniaczka, bo brudzi się jeszcze bardziej. Synek wtedy się nim bawi i wszystko i tak ląduje na ubrankach.

Oj ja też mam fioła na punkcie higieny w kuchni. Odstraszają mnie zwierzęta w kuchni. Dla mnie takie to niehigieniczne. Lekki bałagan przeżyję, ale kota w pobliżu garnków to już nie dam rady.

2020-07-23 14:53

To mój mąż tak ma że wszystko w domu musi być czysto nie lubi gdy jest bałagan w szczególności w kuchni gdzie najwięcej się robi. Ja też bardzo lubię porządek ale czasami nie mam siły sprzątać co chwilę tego samego miejsca ;) 

Jeśli chodzi o dziecko to też jestem zaopatrzona w duże ilości pieluszek więc będzie co prać ale ciuszki się ochroni w jakimś stopniu ;)

2020-07-23 08:45

Ja pracowałam w gastro, więc na utrzymywanie higieny jedzenia w domu mam po prostu uczulenie. Krzesełko do karmienia przeciwram po kazdym posiłku, nie wyobrażam sobie inaczej. Tak samo jak nie wyobrażam sobie zakładania nie do konca czystych ciuszków na drugi dzień lub zostawienia podkładu lekko ubudzonego. 

2020-07-23 07:44

Ewcia najlepiej chyba jak nie chce sliniaczka,  to brzydki ciuszek albo juz brudny ;) 

2020-07-22 23:40

U mnie synek nie dał sobie nigdy założyć śliniaczek a miałam różne rodzaje jak byk malutki to bylo ok i nie ściągał ale już od roczku non stop ściągał i nie chciał zakładać tak zaczęłam ściągać mu koszulke , ale jak już wiedziałam że synek ma jakąś bluzke ubrudzona wczesnjej to czasem już ją zostawiałam a jak ubrudził to już po jedzeniu mu przepralam a potem dałam do pralki i ładnie wypralo;-)

2020-07-22 21:47

Kasia wiadomo że jak ulane albo mocno pobudzone jedzeniem to wywala sie

2020-07-22 10:06

Używać kilka razy tego samego podkładu na którym dziecku się ulewało to raczej dla mnie mało higieniczne ;)