result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Pielęgnacja (201 Wątki)

Jakie pieluchy wybrać?

Data utworzenia : 2019-10-22 10:02 | Ostatni komentarz 2021-01-10 20:14

Redakcja Canpol

2617 Odsłony
1002 Komentarze

Ostatnio koleżanka spodziewająca się dziecka radziła się mnie w sprawie pieluch. Miała dylemat jakie wybrać tetrowe, jednorazowe, a może ekologiczne. A czy firma ma znaczenie? Pamiętam jak sama będąc w ciąży rozważałam tę kwestie.Oczywiście każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety.

2019-10-22 13:40

napisałam 23, a miało być 2-3 razy, a pieluszka jakoś wytrzymuje

2019-10-22 13:38

ilonka u nas tez na full, ale nie przecieka, choc zapewne gdyby jadła w nocy to byłaby przemoczona:)

2019-10-22 13:38

ja też już nie widziałam tych zwykłych Dada. Lady, moja to jeszcze 23 razy je w nocy, także zawsze rano pieluch jest pełna na full

2019-10-22 13:34

My nie mamy problemów z przelewaniem pieluch, ale to być może dlatego, że nela nie pije i nie je w nocy... Zatem pewnie mniej siusia... Wiadomo, co komu pasuje - mnie ta nowa Dada Premium pasuje bardzo, bardzo, bardzo i zaskoczyła mnie na maxa! Arzana mówisz, że na noc zakładasz Ali zwykłe Dada? To oni jeszcze zwykłe robią? Bo nie widziałam ich już nigdzie...

2019-10-22 13:31

Ja zakładam synkowi Pampersy. Koleżanka dała mi Dade na przetestowanie :-) ja tak testuje ;-) tu poprosze o jedną pieluszkę, tam o drugą, bo pampersy są drogie,i nie to że pieluchy sępie ale chciałam wypatrzyć tańsze a dobre ale powiem Wam że jednak zostaje przy tych pampersach i tylko wyhaczam promocje :-)

2019-10-22 13:31

dziewczyny, ale mi pampersy też w nocy przeciekały, więc zakładam huggiesy i jest ok. Tzn. małej zakładam, nie sobie :-)

2019-10-22 13:26

Co do Dady to ja tylko chusteczek uzywam...bo mi najlpeiej podchodza...Pampers ma dla mnie za mało wilgotne Johnson"s za suche...a te kupilam dawno temu przypadkiem i jak dla mnie sa super.. Pampers mam sprawdzony nigdy mi małego nie odparzył..ale tez czasem przesika go mały w nocy...ale moj Aaron bardzo duzo pije na spaniu...to dlatego:(:)

2019-10-22 13:26

Ja powiem tak . Dla mnie te nowe Dady są identyczne jak pampersy. Super miękkie,nie odparzają itp. Ale,u mnie oryginalne Pampersy nigdy całej nocy nie wytrzymały. To samo mam z tymi. muszę w nocy przebierać jak nie to przesika. Dlatego wpadłam na pomysł i w dzień uzywamy Dada Premium a w nocy zwykłych bo Ali nie odparzają a więcej potrafią wchłonąć. Czasem jeszcze tescowych gaga. Są takie jak dada zwykła Co do chustczek to też tych firm,ale ostatnio w realu odkryłam jakies ich chusteczki tylko tez nie te najzwyklejsze tylko takie żółte i rewelacja. Mięciutkie i dobrze nawilżone