result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Pielęgnacja (203 Wątki)

Jakie pieluchy wybrać?

Data utworzenia : 2019-10-22 10:02 | Ostatni komentarz 2021-01-10 20:14

Redakcja Canpol

2672 Odsłony
1002 Komentarze

Ostatnio koleżanka spodziewająca się dziecka radziła się mnie w sprawie pieluch. Miała dylemat jakie wybrać tetrowe, jednorazowe, a może ekologiczne. A czy firma ma znaczenie? Pamiętam jak sama będąc w ciąży rozważałam tę kwestie.Oczywiście każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety.

2019-10-22 13:26

Ja też testowałam i z rossmana i z biedronki, ale te z biedronki sa bezkonkurencyjne, mimo iż z rossmana też całkiem dobre, to jednak Dada dużo lepiej chłoną

2019-10-22 13:22

My przetestowałyśmy pieluszki z rossmana i są też bardzo fajne. chłonne i mięciutkie. Chyba kolejna paka będzie z rossmana

2019-10-22 13:15

u nas pieluszki z biedronki tez odparzyły pupę małemu, ale też słyszałam, że zostały ulepszone bo znajoma nawet mi pokazała że mają wkład jak pampersa, koniecznie musze wypróbować skoro wy tez polecacie bo przecież są one w naprawde przystepnej cenie

2019-10-22 13:13

Ja się bałam, autentycznie, po pierwsze właśnie ze względu na złe doświadczenia z tymi starymi... Po drugie dlatego, że uważałam iż marka jednak cos znaczy... Pomyliłam się. Ale cieszę się, że sąsiadka się podzieliła, żebym mogła spróbować... No i skoro aż tak się postarali, że pozytywna opinia IMiDz to juz naprawdę musieli sporo zmienić.

2019-10-22 13:11

lady zgadza się, wcześniej były inne-takie sztywne, a teraz zmienili je i są na prawdę super, już kilka mam przekonałam do ich zakupu, bo na prawdę niewiele się różnią od pampersów, a cena o połowę niższa

2019-10-22 13:08

A ja się jednak skusze na zakup tych pieluch wielorazowych, zobaczymy jak dziecko będzie na nie reagowało. Tez ponoć nie uczulają i nie odparzają, a wygladem przypominają pampersa

2019-10-22 13:06

Teraz te z biedronki zostały ulepszone, mają w nazwie premium i pozytywną opinię Instytutu Matki i DZiecka... Ja do tej pory jakoś bałam się tych Biedronkowych pieluch, ale sąsiadka przyniosła mi do przetestowania, bo kupiła swojej córci i rzeczywiście są doskonałe. Tak, porównywalne z Pampersami. Pisałam kiedyś, że próbowałam Biedronek gdy córcia była malutka (3-6 kg) i odparzyły jej pupę. Teraz nic takiego się nie dzieje. Są superchłonne, mięciutkie, elastyczne i chyba zostanę im wierna:)

2019-10-22 13:04

te z biedronki są na prawdę niezłe, prawie jak pampersy